TOGG’dan ön sipariş açıklaması

Dün yerli otomobil TOGG'dan ön sipariş açıklaması geldi. Kamuoyunda ön sipariş ile ilgili bir çok haber olmuş, fakat net bir açıklama yapılmamıştı. Dün de yapılan açıklama yerli otomobil bekleyenler için yapıldı. Ön sipariş için ortaya çıkan söylentiler gerçeği yansıtmamaktadır.

Dün yerli otomobil TOGG’dan ön sipariş açıklaması geldi. Kamuoyunda ön sipariş ile ilgili bir çok haber olmuş, fakat net bir açıklama yapılmamıştı. Dün de yapılan açıklama yerli otomobil bekleyenler için yapıldı. Ön sipariş için ortaya çıkan söylentiler gerçeği yansıtmamaktadır.

Şimdi haberin detaylarına geçelim. Açıklama yapılma sebebi yerli otomobil ön siparişe açıldı denilmişti. Bu kamuoyunda çok fazla dolaşan bir haber olunca Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG) açıklama yaptı. Resmi Twitter hesabından ve diğer resmi kanallardan bu açıklama paylaşıldı.

Öneri yazı; Yerli otomobil TOGG’un ortaklık yapısı değişti

Açıklamanın detaylarını hemen sizlerle paylaşacağız. Yapılan açıklamanın detayları şu şekildedir. “Tanıtımının ardından, milletimizin büyük beğeni ve teveccühünü kazanan Türkiye’nin Otomobili için yurt içi ve yurt dışından çok sayıda mesaj ve telefon almaktayız. Türkiye’nin Otomobili’nin üretim, satış ve pazarlama stratejileri titizlikle yürütülmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızın manevi değeri çok yüksek ön siparişi dışında araçlarla ilgili resmi ön sipariş talebinde bulunmak isteyen kişi ve kurumların TOGG tarafından yapılacak resmi açıklamaları takip etmesini önemle rica ederiz.”

Yani buradan çıkacak sonuç ise ön siparişi şu anda sadece Sn Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haricinde kimseden alınmamıştır. Emeği geçen ve öncülük eden Cumhurbaşkanı Erdoğan haricinde kimsenin ön siparişi kabul edilmemiştir.

Bu açıklamayı resim olarak da sizlere sunmak istedik. TOGG'dan ön sipariş açıklamasıYukarıdaki resmi açıklama Twitter hesabı üzerinden paylaşılmıştır. Burada da resmi hesap üzerinden paylaşılan bilgilerin geçerliliği olacaktır. Ayrıca burayı takip ediniz diye sonlanmıştır. Yani TOGG’dan ön sipariş hakkında ortaya atılan konular gerçeği yansıtmamaktadır.

Ayrıca bu konuyu forum sitemizde paylaştık. Yorumlarınızı aşağıdaki link üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

https://forum.yerliotomobil.org/konular/toggdan-yerli-otomobille-ilgili-on-siparis-aciklamasi.446/

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu