TOGG Test için araçları gönderiyor!

Yerli markamız TOGG test için araçları ekreditasyon merkezine gönderiyor. Bunun sebebi ise güvenlik, termal, dayanım, dinamik ve performans testleri akreditasyon merkezinde yapılacak. Onun için Twitter adresinde paylaşım yapan TOGG buna ilişkin bir de video paylaştı. Videoda bir de İstanbul Park içerisinde yer alan 0/100 denemesi de paylaşıldı. Gelin o videoyu izleyelim.

TOGG Test için araçları gönderiyor!

Paylaşılan TOGG gönderisinde şu yazılar yer almaktadır;

“Elektronik ve mekanik sistem onayı ile fonksiyonel prototip üretimi süreçleri Türkiye’de tamamlanan akıllı SUV cihazımız ön uygunluğunu aldı.

Fonksiyonel prototiplerimizi güvenlik, termal, dayanım, dinamik ve performans testleri için akredite test merkezlerine gönderdik.”

Ayrıca Video içerisinde aracın İstanbul Park içerisinde yer alan 0/100 denemesi de paylaşıldı. Sonuç ise muazzam başarılı rakamları buldu. İşte o detaylar sizlerle..

TOGG Test için araçları gönderiyor!

Bu Tweet altında ise bir video ile milli elektrikli otomobilimizin yapım aşaması yer almaktadır. Hatta geçen gün sizler için haber yaptığımız videonun daha kapsamlısı diyebiliriz. O yazımıza ulaşmak için buraya tıklayınız. O yazımıza baktıktan sonra ise sizlere bu videonun devamını daha geniş montaj videosunu sunacağız. Gerçekleşen bu devrim niteliğindeki milli elektrikli aracımızın montajından detaylı kesitler aşağıdadır.

Milli aracımız TOGG için Twitter’da paylaşılan bu gönderiyi ve videoyu sizlere sunduk. Sizin bu video hakkında düşünceleriniz neler? Bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca TOGG resmi Twitter hesabından bu paylaşılan gönderiye ulaşmak için de buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

TOGG Test için araçları gönderiyor! Başlığının sonuna geldik. Testler ve güvenlik onaylarının yapılması için araçlar akreditasyon merkezine gönderilmek üzere yola çıkmıştır. Detayları TOGG sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir