TOGG Fiyatı Ne Kadar?

TOGG Fiyatı Ne Kadar? TOGG Fiyat belirlendi mi? TOGG Fiyatları Ne Kadar olarak belirlenecek?

TOGG Fiyatı Ne Kadar? TOGG Fiyat belirlendi mi? TOGG Fiyatları Ne Kadar olarak belirlenecek? Yazımızda sizlere bu sorular hakkında detaylar sunacağız. Fabrika aşaması devam eden ve Prototipi tanıtılan Türkiye’nin Otomobili TOGG için fiyat bilgisi aşağıda yer almaktadır.

TOGG Fiyatı Ne Kadar?

TOGG milli otomobilimiz hakkında merak edilen bir konu da fiyat bilgisidir. Çünkü TOGG Fiyatı Ne Kadar? TOGG Fiyat belirlendi mi? TOGG Fiyatları Ne Kadar olarak belirlenecek? sorular gelmektedir. Bizde sizlere için bu soruları cevaplayacağız.

Henüz fabrika kurulumu devam eden TOGG için en son yazdığımız aşamayı sizlere sunalım. Burada fabrika inşaatı hakkında en son gelişme yer almaktadır. Bu yazıya bakarak fabrikanın kurulumu hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi sözlerimizi fazla uzatmadan TOGG Fiyatı Ne Kadar? bekleniyor? Kaç olarak belirlendi veya belirlenmedi mi? Bu soruları sizlere cevaplayacağız.

Türkiye’nin Otomobil markası TOGG fiyatını merak edenler henüz net bir cevap verilmedi. Fakat araçlardaki aşırı zamlar ve elektrikli modellere gelen ÖTV zammı ile birlikte en çok TOGG’un fiyatı merak edilir oldu. Bunun için de net fiyat yokken sizlere sadece tahmini fiyatlar vereceğiz. TOGG Fiyatları Ne Kadar? sorusunun tahmini cevabı modellere göre farklı olacaktır.

Çift Motorlu C-SUV için emsallerine nazaran beklediğimiz fiyat 550 BİN TL ile 650 BİN TL Civarı

Tek motorlu C-SUV emsallerine nazaran 500- 550 Bin TL  Civarı

Sedan için ise 420 Bin ile 450 Bin TL civarı

Yukarıda yer alan fiyat bilgisi hiç bir resmiyeti ve net bilgilendirme olmadan belirlediğimiz fiyatlardır. Bu yüzden herhangi bir konuda tartışma konusu olmayacaktır. Bizler yine dediğimiz gibi bu fiyatları şu an emsallerine nazaran 2 yıl sonraki tahmini fiyatları olarak sunduk.

TOGG Fiyat belirlendi mi? TOGG Fiyatları Ne Kadar olarak belirlenecek? TOGG Fiyatı Ne Kadar? bu soruları sizler için cevapladık. Bizlerin tahminleri yukarıdaki şekildedir.

Yazımızı:

Almanca okumak İçin Tıklayınız.

İngilizce Okuma İçin Tıklayınız.

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. ALLAH aşkına tahmin diyorsunuz ama öyle değil bence bu fiyatları insanların bilin altına koyup sonra 40-50 bin TL altına fiyatlandirma yapirsa a bak düşünülen sen ucuz mu desinler diyosunuz .
    O aracin çıkmasını herkes 4 gozle bekliyor benim şahsi fikrim 150. 000 TL’den yukarı olmaması lazim

  2. Kemal bey çocuğuna akülü araba mı alıyorsunuz? Bir SUV fiyatı minimum 500 bin civarı olur. Bunun altına da olursa ne mutlu bize.

  3. Dünya piyasasında rekabet edebilmesi için alt sekment bir TOGG un fiyatlarının 180 ila 300 bin tl.üst sekmentler ise 450 ila 550 bin tl. aralığında realist olacağını düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu