TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO’yu Kurdu!

Yerli otomobil için TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO'yu Kurdu! SIRO Temiz Enerji Çözümleri adında kurulan bu şirket batarya üretimi için çözümler arayacak ve aynı zamanda üretim için tesis kurulacak.

Yerli otomobil için TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO’yu Kurdu! SIRO Temiz Enerji Çözümleri adında kurulan bu şirket batarya üretimi için çözümler arayacak ve aynı zamanda üretim için tesis kurulacak.

TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO’yu Kurdu!

TOGG’un resmi Twitter hesabından paylaşılan bu duyuru da SIRO Silk Road Temiz Enerji Çözümleri San. ve Tic. AŞ’yi kurduğunu açıkladı. SIRO yerli otomobilin batarya modüllerini ve paketleri üretecek. Enerji verimliliği konusunda dışa bağımlılık da azalacak. Bu sayede TOGG için batarya konusunda hem gelişme hem de yenilikleri takip ederek çözümler üretecek.

TOGG 2020’de araç bataryaları konusunda ABD merkezli Farasis’le anlaştı. Bundan sonra şirket ile irtibat halinde olunup iş birliği yapılacak.  SIRO ve Farasis bataryaların üretimi için işbirliği yapacak. Bunu da resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Detaylara bakmak için buraya tıklayınız.

TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO'yu Kurdu!

Yukarıdaki paylaşımda da görüldüğü üzere TOGG resmi Twitter hesabından “Mobilite ekosisteminin ülkemizdeki teknolojik dönüşümüne katkı sağlayacak stratejik bir gelişmeye daha imza attık ve SIRO Silk Road Temiz Enerji Çözümleri San. ve Tic. AŞ’yi kurduk.’ açıklaması yapıldı.

Bu paylaşımın sonunda ise güzel bir video paylaşıldı. O videoyu Twitter hesabı üzerinden takip edebilir, izleyebilirsiniz. Ayrıca TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu