Modifiyeli Tofaş 180 Bin TL’ye Satıldı

Mercedes logolu Modifiyeli Tofaş 180 Bin TL’ye Satıldı! Doğan SLX modeli 1993 model ve direksiyon üzerinde ise Mercedes logosu yer alıyor. Şu an araç tam olarak 560 beygir güç üretiyor

Mercedes logolu Modifiyeli Tofaş 180 Bin TL’ye Satıldı! Doğan SLX modeli 1993 model ve direksiyon üzerinde ise Mercedes logosu yer alıyor. Şu an araç tam olarak 560 beygir güç üretiyor. Araç Tanju Akdoğan adlı otomobil sevdalısından satın alan yeni sahibi tam olarak 180 bin tl ye satıldı.

Mercedes logolu Modifiyeli Tofaş 180 Bin TL’ye Satıldı

Modifiye tutkunu olan Tanju Akdoğan’ın modifiye ettiği 1993 model Doğan SLX mercedes logolu Tofaş olarak biliniyor. Bu Mercedes logolu tofaş astronomik rakamdan alıcı buldu. Yeni sahibi tam olarak 180 Bin TL verdi. Yine bir tofaş için baya güzel rakamlar telaffuz edildi.

Modifiyeli Tofaş 180 Bin TL’ye Satıldı

Araç yeni alıcısına 180 Bin TL ye satılınca, en yüksek fiyata satılan Tofaş olmayı başardı. Yani bu güne kadarki en yüksek fiyatlı Tofaşı Tanju Akdoğan satmış oldu. Sevdiği ve göz bebeği gibi modifiye eden Tanju otomobil satarken de duygulandı. Bursa da birisine satan Tanju Akdoğan modifiye tutkunlarına bir örnek oldu.

Modifiyeli Tofaş 180 Bin TL’ye Satıldı

İçerisinde de koltuklardan tutun da diğer yerlere kadar değişiklik yapılan ve sadece direksiyon hariç konsol ise orijinal bırakıldı.  Aracın eski sahibi olan Tanju Akdoğan ise şu açıklamayı yaptı.

“Aracımız 1993 model Doğan SLX tamamıyla hatasız, işlemsiz, kaporta olarak orijinaldir. Güneşin verdiği zararlardan dolayı aracımız dışarıdan boyalıdır. Aracımız turbo 4.0 enjeksiyonludur. BMW M3 şanzımanı kullandık. Torpidosunda dahi tek bir çizik çatlak yok. Aracımızın direksiyonu Mercedes direksiyonu, koltuklarında ise elektrikli ısıtmalı ve elektrikli ayarlanabilir Mercedes koltuğunu tercih ettik. Tavan ve kapı döşemelerimiz BMW F30 marka araçtan buraya uyarlandı. Ayrıca normal standart göstergelerimizi dijital gösterge ile değiştirdik. Aracımızda üst düzey ses sistemi mevcut.” açıklamasında bulundu.

Modifiyeli Tofaş 180 Bin TL’ye Satıldı

Bizler de her geçen gün Tofaş ile ilgili yepyeni haberler duyuyoruz. Bu gün de haberimizin konusu olan Mercedes logolu Modifiyeli Tofaş hakkında detaylar paylaştık. Bu tofaş için resimler aşağıda mevcuttur. Eğer yazımızı beğendiyseniz paylaşmayı unutmayınız.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu