Makyajlı 2021 Citroen C3 Aircross tanıtıldı!

Bu haberimizin detayı; Makyajlı 2021 Citroen C3 Aircross tanıtıldı! Bu gelişmenin haberini sizlerle paylaşacağız. Citroen otomobil firmasının 2017 yılından üretmeye başladığı modeldir.

Bu haberimizin detayı; Makyajlı 2021 Citroen C3 Aircross tanıtıldı! Bu gelişmenin haberini sizlerle paylaşacağız. Citroen otomobil firmasının 2017 yılından üretmeye başladığı modeldir. Ayrıca bu güne kadar 330 Bin adet satmayı başardı.

Makyajlı 2021 Citroen C3 Aircross tanıtıldı!

Citroen C3 Aircross bu yıl yani 2021 yılında makyajlı hali ile karşımıza çıkacak. Bu modelin makyajlı halini çok daha beğeneceksiniz. Çünkü Citroen C3 Aircross makyajlanmış halinde bir çok değişikliğe gidildi. Şimdi sizlere bu makyaj kapsamında neler yapıldı, bunları değerlendireceğiz.

Makyajlı 2021 Citroen C3 Aircross tanıtıldı

Aracın hem içinde bir dizi değişiklik yapıldı. Hem de dış tasarımında değişiklikler sağlandı. Bu değişimleri sizlere maddeler halinde sunacağız. Şimdi gelelim yeni 2021 Citroen C3 Aircross farklarına;

  • Alt gövde kaplamaları,
  • Çamurluk ağızları kaplamaları,
  • Yeni far tasarımı geldi
  • Ön panjur ve marka logosu daha değişik tasarlandı
  • Gri konsol ve gri döşemeler dikkat çekiyor.
  • Hype Grey ambiyansı’nda ise gri-yeşil deri ve siyah deri efektli kumaşı, gri-yeşil deri gösterge paneli şeridi bulunuyor.
  • Koltuk sırtlıkların üst kısmındaki çapraz şeritleri ile marka logosu yer alıyor.

Makyajlı 2021 Citroen C3 Aircross tanıtıldı

Marka makyajlı olarak sunduğu bu modelde görüntü olarak bu değişiklikleri sunmuş oldu. Ayrıca Citroen CEO’su Vincent Cobée, de C3 Aircross aracı için şu ifadeleri kullandı.

İlgili yazı; 2021 Fiat 500L indirimi! Tam 71 bin TL

“2021 C3 Aircross, günlük hayatı kolaylaştıran gelişmiş teknolojiye sahip SUV halini muhafazaya ediyor. Araç güçünü korurken daha güçlü bir tasarım, daha olgun bir duruş ve daha fazla kabin içi konfor sunmaktadır. Ayrıca var olan nitelikleri daha da geliştirdik. Ön tasarım farklı bir görünüm sergilerken, yeni koltuklar ise kabin içi konfor özelliğini pekiştiriyor” açıklamasında bulundu.

Buradan hareketle de bu yıl satışa sunulacak kendi segmentine göre daha iyi özelliklere kavuşmuş.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu