Jeep Renegade 4xe Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Ülkemizde satışa sunulan Jeep Renegade 4xe Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Bu yazımızda size onu açıklayacağız

Ülkemizde satışa sunulan Jeep Renegade 4xe Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Bu yazımızda size onu açıklayacağız. Hibrit olarak üretilen bu aracın detayları yazımızda yer almaktadır. Eski Renegade den ayıran Renegade 4xe modeli için Türkiye fiyatı açıklandı bu yazımızda sizlere fiyatı hakkında detaylar sunacağız.

Öncelikle gelelim video ile bu aracın özellikleri ve detayları kısmını incelemeye..

Yukarıda araç hakkında detaylar sunulmuş. Özelliklerini bu video ile görebilirsiniz. Genel bir özellik detayı verecek olursak da eğer;

  • Tam hibrit yer alıyor.
  • 60 beygirlik güç değeri olan bir elektrikli motor
  • Bu motorun yanında 1.3 litrelik 180 beygir güce sahip olan bir benzinli motor
  • 240 beygir güç
  • Tork değeri  ise 270 Nm
  • 100 km hızlanmasının 7.1 saniye
  • Maksimum hız ise 200 km

Bu bilgilerden sonra da aracın yani Jeep Renegade 4xe Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Fiyat listesi nedir? Bu detayları anlatalım. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Jeep Renegade 4xe Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Jeep Renegade 4xe Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Jeep Renegade fiyatı Türkiye için 705 BiN TL belirlenmiş. Bu fiyata sipariş üzerine getirilebiliyor. Almak isteyenler öncelikle gidip aracı test ederek aracı sipariş olarak getirilebiliyor. Gerekli onaylar verildikten sonra araç getirilerek sizlere teslim ediliyor. Yani aracı direkt gidip bayiden almanız mümkün değil. Sipariş vererek bir süre bekledikten sonra sahip olabiliyorsunuz.

Sizce bu araç için 705 Bin TL vermeye değer mi? Sizlerin düşüncesini merak ediyoruz. Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu