Elektrikli Araç Haberleri

Güncellenen 2021 Mazda 2 modeli 113 beygir güç üretiyor!

Güncellenen 2021 Mazda 2 modeli 113 beygir güç üretiyor! Mazda, Mazda 2'ye 113 beygirlik bir motoru yeniden tanıttı süpermini için bir orta ömür güncellemesi


Güncellenen 2021 Mazda 2 modeli 113 beygir güç üretiyor! Mazda, Mazda 2’ye 113 beygirlik bir motoru yeniden tanıttı süpermini için bir orta ömür güncellemesi yaptı. Firmanın 1.5 litrelik Skyactiv-G benzinli motorunun yükseltilmiş versiyonu, 1 Ekim’den itibaren mevcut 73bhp ve 88bhp modellerine yeni trim seviyeleri ve geliştirilmiş verimlilik ile katılacak.

Güncellenen 2021 Mazda 2 modeli 113 beygir güç üretiyor!

Tüm modeller uydu navigasyon, hız sabitleyici, Bluetooth ve klima ile standart olarak donatılmış gelecek. 73bhp’nin üzerindeki motorlarda bir e-Skyactiv-G rozeti için Mazda’nın yarı hibrit sistemi bulunur. Spor modeller kablosuz Apple CarPlay özelliğine sahipken, GT Sport ilk kez manuel veya otomatik şanzıman seçeneklerinin yanı sıra ısıtmalı ön koltuklar, renkli bir baş üstü ekran ve bir geri görüş kamerası sunuyor.

Yeni 113bhp motor, yalnızca 20,845 £’dan başlayan ve altı ileri manuel ile eşleştirilen sınıfının en iyisi GT Sport Tech modelleri için mevcut olacak. GT Sport Tech, uyarlanabilir LED farlar, kör nokta izleme, arka şehir freni desteği ve 360 ​​derecelik bir park kamerası kazanıyor.

Güncellenen 2021 Mazda 2 modeli 113 beygir güç üretiyor

Mazda, 1.5 litrelik motorunun tüm versiyonlarının, artan sıkıştırma oranları ve yükseltilmiş bir egzoz manifoldu ile CO2 emisyonlarında bir düşüşe yol açan gelişmiş verimliliğe sahip olduğunu duyurdu. 73bhp modeli 109g/km üretirken, en üst seviye 113bhp modeli 113g/km üretir.

Mazda İngiltere patronu, “Mazda 2 şimdi her zamankinden daha verimli ve tüm modellerdeki cömert donanımlar sayesinde, Birleşik Krallık otomobil pazarındaki en rekabetçi segmentlerden biri olan segmentte ayırt edici ve birinci sınıf bir rakip var” dedi. Jeremy Thomson.

İlginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu