Fiat Pulse lansmanı için geri sayım başladı!

Fiat Pulse markanın ilk SUV aracı olacak. Bu yüzden de tanıtımı yakın olan Fiat Pulse lansmanı için geri sayım başladı! Ülkemizde ve dünyada merak ile beklenen Fiat Pulse için beklenen tarih yaklaşıyor

Fiat Pulse markanın ilk SUV aracı olacak. Bu yüzden de tanıtımı yakın olan Fiat Pulse lansmanı için geri sayım başladı! Fiat Pulse lansmanı ne zaman yapılacak? Ülkemizde ve dünyada merak ile beklenen Fiat Pulse için beklenen tarih yaklaşıyor. Haberimizin detaylarından önce Fiat Pulse yazımızı okuyunuz.

Fiat Pulse lansmanı Brezilya da yapılacak!

Brezilya da tanıtımı yapılacak olan model,  Sao Paulo şehrinde kamuflajsız olarak görüntülendi. Siyah ve gri olan modeli görüntülenirken dikkat çeken nokta markanın ilk SUV modeli olma özelliğini yakalayan Pulse casus kameralardan kaçamadı. Siyah ve gri renk uyumu ile görüntülenen araç markaya yakışır bir SUV olacak.

2021 yılında tanıtılacak olan bu modelin  ülkemizde de satılıp satılmayacağı henüz netleşmedi. Dış tasarımda Renault Koleos modeli gibi arka egzoz görünümlü difüzör ile estetik hatlar bulunacak. Fiat bu modeli ilk kez görücüye çıkaracak. Markanın ilk SUV aracı özelliğine sahip olacak. Bu yüzden aracın iç ve dış yapısının sağlam ve kaliteli malzemeden kullanılacağı öngörülüyor.

Fiat Pulse lansmanı için geri sayım başladı!

Fiat Pulse lansmanı ne zaman yapılacak? Diye merak edenlere cevabımızı daha önce de vermiştik. Fiat Pulse lansmanı Eylül ayının sonlarına doğru olacak denildi. Yani bu ay içinde yapılması planlanıyor. Çünkü Brezilya da yapılacağı netleşmişti. Geçtiğimiz günlerde de Sao Paulo kentinde kameralara yansıyan araç Fiat Pulse’nin ta kendisiydi.

Bu yine aracın lansman tarihini gündeme getirmiş oldu. Yani araç tanıtımı çok kısa bir süre gerçekleşebilir. Eylül ayı Fiat Pulse için bir SUV modeli ve bu modele devam demek oluyor. Markaya kazancı büyük diyebiliriz. Çünkü SUV serisi olarak üretime ve gelişime başlamak için bir adım demektir.

Henüz Türkiye fiyatı hakkında net bilgi bulunmuyor. Fakat ülkemizde satışa sunulursa en ekonomik SUV olma özelliğini alabilir. Dacia ile yarışır bir fiyata satılması muhtemel görünüyor. Daha fazla Fiat Pulse detayı için video;

Video kaynak

İlginizi Çekebilir

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu