Fiat Pulse için Resmi Duyuru Yapıldı

Değerli okurlarımız Fiat'ın isim için anket yaptığı ve vatandaşların ismini belirlediği Fiat Pulse için detaylar belli oldu. Şimdi bakalım Fiat Pulse hakkında detaylar neler? Özelliklerini ve teknik detaylarını sizler için kaleme alacağız.

Değerli okurlarımız Fiat’ın isim için anket yaptığı ve vatandaşların ismini belirlediği Fiat Pulse için detaylar belli oldu. Şimdi bakalım Fiat Pulse hakkında detaylar neler? Özelliklerini ve teknik detaylarını sizler için kaleme alacağız. Şimdi size bu konu hakkında gelişmeleri sunacağız.

Fiat yakın zamanda tanıttığı fakat ismini belirlemeden tanıttığı ve daha sonra 3 isim ile anket oluşturduğu modelin ismi artık netleşti. Artık Fiat Pulse diye piyasaya sürülecek. Geçtiğimiz günlerde piyasaya duyurulan ve Tuo, Domo ve Pulse gibi  3 isim arasından kullanıcıların en çok oyunu alan Pulse ismini aldı. %65 oy alan Pulse’ye en yakın isim %25 ile Domo oldu.

Fiat Pulse için Resmi Duyuru Yapıldı

Domo ismini daha sonra başka bir modelde kullanacak mı gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz. Fiat ilk defa bu şekilde bir isim belirleme stratejisi yapmış oldu. Bu araç için bilinen iyi detaylar arasında SUV olacağı ve daha önce tanıtımını yaptığımız Fiat SUV Progetto 363 aracının detaylarını sizlere sunacağız. Bu projenin ismi Fiat Pulse oldu.

Ayrıca Fiat Pulse motor seçenekleri neler diye soranlar var. Bu yüzden modelin motor seçeneklerinde 1.0 litrelik Turbo benzinli motor yer alacak. Bu araç 140 beygir güç ve 200 Nm Tork üretecek. Ayrıca bir adet şanzıman seçeneği olacak. Modelde otomatik 7 ileri şanzıman seçeneği yer alacak. Diğer SUV modellerine göre çok daha atik ve hızlanması iyi olan bir araç olacak.

Bu aralar genel anlamda markalardan elektrikli otomobil beklentileri olsa da bu model için henüz açıklanan veya işaret edilen elektrikli motor seçeneği bulunmamaktadır. Ayrıca Türkiye’de Elektrikli Otomobil Sayısı Hızlı Artıyor olması Fiat ve diğer markalar için de elektrikli motor seçeneğini gündeme getirmektedir.

Araç için merak ettiğiniz görünüş detayları ve belirlenen diğer konular için aşağıdaki video klibi izleyebilirsiniz.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu