DFSK Motors Seres 3 Türkiye de satılacak!

Çinli firmanın ürettiği, DFSK Motors Seres 3 Türkiye de satılacak! Bu Elektrikli Otomobilin Özellikleri ve satış fiyatı hakkında detaylar neler? Bunları sizin için cevapladık.

Bu gün otomobil dünyasındaki gelişmeler‘e göre Çinli firmanın ürettiği, DFSK Motors Seres 3 Türkiye de satılacak! Bu Elektrikli Otomobilin Özellikleri ve satış fiyatı hakkında detaylar neler? Bunları sizin için cevapladık.

Türkiye için 2. çeyrekte satışa sunulacak olan bu otomobil gerçekten de bütçe dostu bir C-SUV segmenti olacak. Otomobil için ekonomi canavarı desek yeridir.

Çinli firmanın ürettiği, DFSK Motors Seres 3 Türkiye de satılacak! Özellikleri ve satış fiyatı hakkında detaylar neler

Ayrıca bu elektrikli model, Türkiye’ye üst paketi ile sürülecek. Ülkemizdeki distribütörü olan Şehsuvaroğlu Otomotiv, yılın ilk çeyreğinde geleceğini söyledi. Ancak yılın 2. Çeyreğinde de satışa sunulacağını açıkladı.

DFSK Motors Seres 3 Türkiye satış fiyatı ise üst paketi olacağı için tek fiyat öne sürüldü. Bu satış fiyatı ise 440 Bin TL olarak belirlendi. Çinli firma DFSK Motors hem uygun fiyatlı hem de C-SUV olarak alınabilecek bir otomobil olarak üretti.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu