2023 BMW M4 CS casus fotoğrafları paylaşıldı!

2023 BMW M4 CS casus fotoğrafları ile gündeme geldi. BMW M4 CS özellikleri ve merak edilen detayları neler? Satış fiytı ve motor bilgileri haberimizde yer almaktadır.

2023 BMW M4 CS casus fotoğrafları ile gündeme geldi. BMW M4 CS özellikleri ve merak edilen detayları neler? Satış fiyatı ve motor bilgileri haberimizde yer almaktadır. BMW, 2021 için yeni nesil M4 coupe’yi (ve M3 sedan’ı) piyasaya sürdü, ancak şimdiden daha sıcak bir versiyonu test ediliyor.

2023 BMW M4 CS detayları neler?

M4 şu anda temel ve Rekabet sınıflarında mevcuttur. En son casus fotoğraflarımızdaki prototip, içerdiği bazı yükseltmelere bakılırsa, yeni bir CS sınıfı olabilir.

2023 BMW M4 CS casus fotoğrafları paylaşıldı

Ön kısımda, ayarlanabilir bir elemana sahip gibi görünen uzatılmış bir dudak spoyleri bulunuyor. Ördek kuyruğu tarzı arka spoyler ve revize edilmiş bir arka difüzör ile birleştirildi. Ayrıca prototipe karbon seramik fren rotorları takılmış gibi görünüyor.

Önceki M4 CS (aşağıda gösterilmiştir) yüksek gücü ile kombinasyon halinde, kilo vermek için ek karbon elyafı ile kuvvetlendirilmiş gövde panelleri özellikli. M4 tabanındaki 3.0 litrelik ikiz turboşarjlı sıralı-6, 473 hp ve 406 lb-ft tork sağlar ve M4 Competition’daki aynı motor 503 hp ve 479 lb-ft’ye sahiptir. Yeni M4 CS’de güç rakamının yaklaşık 530 hp’ye çıkmasını bekleyin.

2023 BMW M4 CS casus fotoğrafları paylaşıldı

En yeni M4 (ve M3) ile BMW, ilk kez dört tekerlekten çekiş seçeneğini de sunuyor. 2018 M5’te piyasaya sürülen sürücü tarafından seçilebilen arkadan çekişli M xDrive kurulumunun aynısı. Kurulum, torku ön ve arka akslar arasında bölmek için bir transfer kutusuna dayanır.

Bir arka diferansiyel, torku arka tekerlekler arasında daha da paylaştırır. Bu sistem muhtemelen M4 CS’de 8 ileri otomatik ile birlikte standart olacak, ancak aracın daha sert konumlandırması göz önüne alındığında arkadan çekişli bir kurulum hala mümkün.

2022’de 2023 modeli olarak piyasaya sürülecek yeni M4 CS’yi arayın. M4 Competition’ın yaklaşık 75.000 $ ‘dan fiyatlandırıldığı düşünüldüğünde, M4 CS muhtemelen 80.000 $’ ın çok üzerinde başlayacak.

Ve henüz teyit edilmemiş olsa da, potansiyel olarak önceki M4 GTS ile aynı alanda oturan yeni bir M4 CSL görebiliriz . Şansınız varsa, bu, şu anda çalışmakta olan M4 GT3 yarış otomobili ile yakından ilgili olacaktır .

2023 BMW M4 CS casus fotoğrafları paylaşıldı

M4 CS gelmeden önce BMW, pilli elektrikli i4’ü piyasaya sürecek . Yeni bir 4 Serisi Gran Coupe ve M4 Cabrio da kısa süre içinde geliyor. Üçünün de 2022 modeli olarak satışa çıkması bekleniyor. 2023 BMW M4 CS özellikleri ve merak edilen detayları sizlere anlattık. Şimdi de ülkemizde satılan BMW iX3 modeli yazımıza bakınız.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu