2021 Dacia Sandero Stepway test sürüşü ve fiyat detayları

2021 Dacia Sandero Stepway test sürüşü ve Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı ne kadar olacak? bunlar hakkında inceleme yazısı ve videosu sunacağız

Bu gün yazımızda sizlere 2021 Dacia Sandero Stepway test sürüşü ve Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı ne kadar olacak? bunlar hakkında inceleme yazısı ve videosu sunacağız. Yeni Dacia Sandero Stepway hakkında merak edilen bir konu gerçekten fiyat performans aracı mı bunu sizlere açıklayacağız.

2021 Dacia Sandero Stepway Test sürüşü

Yeni Dacia Sandero Stepway otomobili için inceleme videosunu hemen aşağıya bırakıyorum. Buradan hareketle detayları da hemen video altında detaylar sunacağız. Video Teknolojioku youtube kanalında üretilmiş bir videodur.

Sizde yorumlarınızı yazımız altına yazmayı unutmayınız.

Yeni Dacia Sandero Stepway test sürüşü ve fiyat detayları hakkında inceleme yazısı ve videosunda yeni Dacia Sandero Stepway için gerekenleri video da bizlere sunmuşlar.

2021 Dacia Sandero Stepway test sürüşü ve Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı ne kadar olacak?

Dacia Sandero Stepway Fiyatı Ne kadar?

Yeni piyasaya sürülen bu model için şu anda belirlenen fiyatı ise 190 Bin TL dir. Bu araç tam olarak fiyat performans aracıdır. Sıfır araç almak isteyenler için ve B- SUV segmentindeki otomobiller içinde en uygun dolu paketidir. Bu fiyat da en dolusunun fiyatıdır. Yani 170-165 Bin TL bandında fiyatlar başlamaktadır. Full artı ful ise en fazla 202 BİN TL ye çıkmaktadır.

Bu fiyata alınabilecek en iyi araç olarak nitelendirilmektedir. Tüm otomobil severlerin de bu konuda uzlaştığını diyebiliriz. Şu an piyasada bulunun en iyi B-SUV fiyat performans aracı desek yeridir. Yeni tasarımı ve güzel görüntüsü ile yenilenen içi dizaynı da bunu destekler niteliktedir.

Öneri: 2021 Volkswagen Golf Fiyat Listesi

Başka markalardan alınacak olan aynı segmentteki araçlara nazaran 2021 Dacia Sandero Stepway tam olarak onlara nazaran 5/3 fiyatına sahip olabilirsiniz. Yani piyasadaki 350 Bin TL lik satılan aynı segmentteki bir aracın aynı segmentin de yer alan yeni Dacia Sandero Stepway‘ı 200 Bin TL ye sahip olabilirsiniz. O da en full haliyle elinize ulaşacaktır.

2021 Dacia Sandero Stepway test sürüşü ve Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı ne kadar olacak?

2021 Dacia Sandero Stepway test sürüşü ve Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı ne kadar olacak? bunlar hakkında inceleme yazısı ve videosu sunduk.  Dacia Sandero Stepway hakkında merak edilen bir konu gerçekten fiyat performans aracı mı bunu sizlere sunduk. Sizde bu araç hakkında düşüncelerinizi bizlerle yorumlarda paylaşmayı unutmayınız.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu