Renault Elektrikli Araba Zoe Hakkında Detaylar

Renault Elektrikli Araba Zoe Hakkında Detaylar Renault Elektrikli Araba Zoe tamamen elektrikli bir otomobildir. Üretim yeri Fransa'daki Flins fabrikasıdır. 2012 yılından itibaren üretilmektedir.

Renault Elektrikli Araba Zoe Hakkında Detaylar Renault Elektrikli Araba Zoe tamamen elektrikli bir otomobildir. Üretim yeri Fransa’daki Flins fabrikasıdır. 2012 yılından itibaren üretilmektedir. Muazzam iç tasarımı ve dış tasarımı ile gözleri alan bir otomobildir. Elektrikli otomobil dünyasının küçük sınıf kategorisindedir. Dış tasarımı sade olarak gözükse de çok ferah ve muazzam iç tasarımı vardır.

Renault Elektrikli Araba Zoe Hakkında Detaylar

Otomobil yolculara çok ferah bir yolculuk sunuyor. Aynı zamanda konfor rahatlığı en üst seviyededir. Teknolojik olarak tasarlanan aracın konsepti de çok ilgi çekmektedir. Renault Zoe kullanımı kolay ve pratik bir araçtır. Yapılan bütün testlerde başarılı geçen Renault elektrikli Zoe 2015 yıllarında otomobil sektöründe en çok satılan otomobil olmuştur.

Renault Zoe Özellikleri 

Renault Zoe %100 elektrikli modern bir araçtır. Araç şarj giriş yeri logo kısmında olup kullanımı kolay ve pratik. Otomobil 7 kw şarj sistemi ile 9 saat 25 dakika içinde tam şarja ulaşabilme kapasitesi vardır. Elektrikli Renault Zoe 134 beygir gücüne sahiptir. Maksimum hızı 140 km olarak sabitlenmiştir. Renault Zoe güçlü motoru sayesinde çok hızlı bir araçtır. Kolay ve eğlenceli kullanımı ile muhteşem bir otomobil olduğu da ortadadır.

Araç özel ve kullanışlı bir direksiyona sahiptir. Otomobil segmentinin en dinlendirici araçlarından olup, hareket halindeyken hiçbir motor sesini dışarı vermez. Normal bir yolda 100 km hıza çıkması sadece 8 saniye alabiliyor. Maksimum 220 nm tork üretebilme kapasitesi vardır. Efsane bir üretim olan Renault Zoe modeli sayılmayacak kadar özelliğe sahiptir.

Göz Alıcı Muhteşem Tasarım

Elektrikli Zoe modeli sade ve şık bir görünüme sahiptir. Keskin hatları gözleri kendine çeken bir özelliği olmazsa olmaz. Tamamen doğayla iç içe üretilen ve teknoloji ile bütünleşen araç teknoloji ve doğa tutkunlarını kendine çağırıyor. Aracın LED’leri tamamen sıra dışı olarak üretilmiştir. İç tasarımı ve konforu en üst seviyede bir otomobildir.

Renault Elektrikli Araba Zoe Hakkında Detaylar İç tasarımı yolcuları ferahlatacak özelliktedir. Aynı zamanda yolculuk esnasında dinlendirici koltukları ile yol boyunca yolculara keyifli bir yolculuk sunacak. Renault Zoe modeli yolcularına çok rahatlatıcı bir konfor sağlıyor. Maksimum konforu sayesinde yolcular adeta yepyeni bir yaşam tarzı ile buluşacaklar.

İlginizi Çekebilir

Turgay Şener

Yerli otomobil sitesi yazarı olan Turgay Şener'e ait otomobil haberleri ve gelişmeler burada yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu