Honda’nın Türkiye’de Fabrikası var mı?

Honda’nın Türkiye’de Fabrikası Var Mı? Honda otomobillerinin üretim, ithalat pazarlaması ile beraber pazarlama sorumlusu Honda Türkiye 1992’de ortak olarak %50- %50 ortaklıklarıyla birlikte Anadolu Honda otomobil adıyla kurulmuştur.

Honda’nın Türkiye’de Fabrikası Var Mı? Honda otomobillerinin üretim, ithalat pazarlaması ile beraber pazarlama sorumlusu Honda Türkiye 1992’de ortak olarak %50- %50 ortaklıklarıyla birlikte Anadolu Honda otomobil adıyla kurulmuştur. 1997 yılında seri üretime geçen Honda markası Civic modelleriyle 2003’de Honda Türkiye olarak %100 Honda motor sermayesi ile başarılarını sürdürmeye devam etmektedir.  Gebze Şekerpınar da bulunan büyük fabrikamız Honda’nın Avrupa’daki 2’nci otomobil tesisi arasındadır.

Honda Türkiye Alanı Ve İhraç Edilen Yerler Nerelerdir?

Fabrikanın üretim alanı ve ofislerin bulunduğu kapalı alanın toplam metre karesi 80.000’dir. Araç gönderimi alanı, motosiklet eğitim sahası, yolların göstermiş olduğu açık alan 300.000 metrekaredir. Yıllık üretme potansiyelleri 50.000 araçtır. Honda Türkiye Gebze fabrikası ortalama olarak 770 personele sahiptir. Civic sedan modelleriyle beğenilerini kazanan Honda Türkiye sedan modellerini Almanya, Polonya, Romanya gibi bilinen Avrupa ülkelerimize sunmaktadır. Ayrıca Mısır ve İsrail ülkelerine de gönderim sağlamaktadır.

Honda Türkiye Modelleri Nelerdir?

Accord, jazz, crv, civic sedan ve civic 5 kapı modelleri ile sizlerle olan Honda ayrıca panel yedek, yedek parça üretimi gerçekleştirilip Avrupa ve Amerika’ya ihracatta bulunurlar.  Yedek parça ve parça tedariki açısından oldukça zengin olan Honda kalitesi ile tüm ülkelere kendini kanıtlamış zengin bir markadır.  Diğer modeller ile beraber Honda cr-v,  hr-v, civic hatchback, type-R,  Honda nsx, gibi modelleri de mevcut olarak üretir.

Öneri: Honda’nın Hangi Modeli Türkiye’de Üretiliyor?

Honda Modelleri Fiyatları Nelerdir?

Honda Türkiye olarak modellerimiz her geçen gün artmaktadır. Model fiyat listesi sıklıklarla değişmektedir. Model seçeneğinize göre ve alacağınız otomobil ya da motor için fiyatlar sabit kalmamak ile beraber Honda indirimleri ve kampanyaları olmaktadır. Fiyat listesini sitemizden takip edebilirsiniz.

Honda’nın Türkiye’de Fabrikası Var Mı?

Honda’nın Türkiye’de Fabrikası Var Mı? Honda Türkiye a.ş ar&ge faaliyet halindedir. Türkiye tarafından üretilen Honda ürünlerinin sorunlarında koordinasyon görevini yapmaktadır. Vizyonumuz maksimum otomobil kapasitesine ulaşmak olacaktır. Türkiye ve Avrupa, komşu ülkelere otomobil satışı sonrasında da hizmet vermektir. Amacımız Türkiye de kurduğumuz fabrika ile beraber otomobil ve motor sektöründe satış ve pazarlama alanında güçlenip kendimizi daha fazla geliştirerek başarı elde etmektir.

TOGG Renk Seçenekleri Ve Paketleri Nasıl Olacak? 

Benzer içerikler

Turgay Şener

Yerli otomobil sitesi yazarı olan Turgay Şener'e ait otomobil haberleri ve gelişmeler burada yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu