2021 Honda Civic Fiyat Listesi

2021 Honda Civic Fiyat Listesi yazımızda sizlerleyiz. Honda'nın tercih edilen modellerinden biri olan ve özellikle son dönemlerin gözdesi niteliği taşıyan Sedan modellerinden Civic Sedan, 2021 yılında en çok tercih edilecek olan marka ve modellerden biridir.

2021 Honda Civic Fiyat Listesi yazımızda sizlerleyiz. Honda’nın tercih edilen modellerinden biri olan ve özellikle son dönemlerin gözdesi niteliği taşıyan Sedan modellerinden Civic Sedan, 2021 yılında en çok tercih edilecek olan marka ve modellerden biridir. Gerek tasarımı gerekse teknolojik özelliklerinden dolayı tüm gözleri üzerine çevirecek olan Civic Sedan, sportif tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

2021 Honda Civic Fiyat Listesi

Civic Sedan Fiyat Listesi

Honda Civic Sedan, özelliklerine göre fiyatlandırılmıştır. 1,5 L turbo motora sahip olan Honda Civic fiyat listesi aşağıda gibidir:

Honda Civic Sedan 1.5L Elegance Düz: 255.600 TL

Honda Civic Sedan 1.5L Elegance Otomatik: 270.400 TL

Honda Civic Sedan 1.5L Executive+ Otomatik: 291.400 TL

Honda Civic Sedan 1.5L Elegance Düz Vites (Güvenlik Paketi): 255.600 TL

Honda Civic Sedan 1.5L Elegance Otomatik Vites (Güvenlik Paketi): 266.600 TL

Honda Civic Sedan 1.5L Executive+ Düz Vites (Prestij Paketi): 262.500 TL

Honda Civic Sedan 1.5L Executive+ Otomatik Vites (Prestij Paketi): 297.000 TL

1.6L Honda Civic fiyatları ise şu şekildedir:

– Honda Civic Sedan 1.6L Dream Düz Vites: 225.500 TL

– Honda Civic Sedan 1.6L Elegance Otomatik Vites: 246.400 TL

Eğer LPG’li kullanmak istiyorsanız fiyat listesi şöyle olacaktır:

Honda Civic Sedan 1.6L Elegance Eco Otomatik Vites: 256.800 TL

Honda Civic Sedan 1.6L Executive Eco Otomatik Vites: 279.600 TL

Dizel bir Honda Civic Sedan sahibi olmak içinse bu fiyatları gözden çıkarmanız gerecektir:

Honda Civic Sedan 1.6L i-DTEC Elegance Otomatik Vites: 318.200 TL

Honda Civic Sedan 1.6L i-DTEC Executive+ Otomatik Vites: 336.100 TL

Daha önceki Honda Civic Sedan modellerine göre motor performansını çok iyi şekilde arttıran Honda Civic Sedan, 1,5 litre turbo motor özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Honda Civic, yeni modelinde motor gücünü de üste seviyeye çıkardı.

Motor seçeneği ise tercihe göre ayrılıyor, benzinli, ECO LPG’li ve dizel seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca, Honda, manuel araç kullanmayı sevenler için manuel vites seçeneği sunmasının yanında, otomatik vites seçeneği ile de kararı kullanıcılara bırakıyor.

Öneri yazıElektrikli BMW ix3 Fiyat Bilgisi ve Özellikleri

2021 Honda Civic Fiyat Listesi

Honda Türkiye’ de Üretiliyor mu?

Honda Türkiye, 1982 yılında Anadolu Honda ismiyle kuruldu. Seri üretime ise 1997 yılında geçen Honda, 2003 yılında Civic modellerini piyasaya sürdü. Fabrikası Gebze Şekerpınar’da bulunan Honda firmasının bu tesisi, Avrupa da bulunan ikinci otomobil tesisidir. Bu tesiste 770’e yakın personel hizmet vermektedir.

Civic modelleri oldukça beğenilen Honda Türkiye, bu modelleri Almanya gibi otomobil sektöründe gelişmiş olan bir ülkeye sunduğu gibi pek çok Avrupa ülkesine de sunmaktadır. Ayrıca, Mısır, İsrail gibi ülkelere de bu modeller gönderilmektedir.

Honda Türkiye Modelleri

5 kapılı modellerden olan jazz, crv, civic ve civic sedan gibi modelleri kullanıcılara sunan Honda firması ayrıca yedek parça ve panel üretimi de yapmaktadır. Bunun yanında ürettiği bu parçaları birçok Avrupa ülkesine de satışa sunmuştur.

Hepimizin bildiği gibi Honda, tüm dünyanın tanıdığı, beğeni ve ilgiyle takip edilen otomobil markalarından biridir.

Honda Otomobillerinin Fiyatları Nasıldır?

Tüm dünyada başarısını kanıtlayan Honda, modellerine yenilerini ekleyerek her kesimden insana yenilik ve geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. Bu durumda, her model için tek bir fiyat listesi olması beklenemez. Seveceğiniz model ve özelliklerine göre fiyat da değişiklik gösterecektir. Fakat hemen her firmada olduğu gibi Honda’nın da yapacağı kampanyaları takip ederek fiyat konusunda avantaj yakalayabilirsiniz.

Yerli otomobil ve otomobillerle alakalı daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yerliotomobil.org sitemizi takip edebilir, Honda ve pek çok otomobil ile alakalı bilgiye erişebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu