Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı!

Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı!
0 Paylaşımlar

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ürettiği Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı! Yakındoğu Üniversitesi bünyesinde kurulan Yerli Otomobil Günsel bu gün test sürüşüne çıktı.

Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı!

KKTC’de Yakındoğu üniversitesinde bünyesinde kurulan Yerli Otomobil Günsel üretime başladı. Özellikle merak edilen otomobil olan Günsel için bu gün test sürüşüne başlandı. Günsel hatchback üretilen modeli oldu. Görülen B9 modeli ve J9 modeliyle test sürüşüne çıktı.

Yerli otomobil Günsel B9 ve J9 modeli hakkında detaylı yazımıza bakmayı unutmayınız. Şimdi haberimizin detaylarını sizlere video olarak sunuyoruz. Ayrıca Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve Günsel Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, Şu açıklamalarda bulundu.

“Günsel’i halkımızla buluşturarak, deneyimlemelerini ve performansını birinci elden görmelerini arzuluyoruz. Otomobilin performansını merak eden ve bu gururu bizimle paylaşmak isteyen herkesi test sürüşümüze katılmaya davet ediyoruz”.

Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı!

Yukarıdaki açıklamaları İrfan Suat Günsel yapmış oldu. Tam gaz üretim hazırlıklarına devam ettiklerini de açıkladı. Şimdilik videoyu sizlere sunuyoruz. Yerli otomobil GÜNSEL pist içerisinde yazımız dan sonra Günsel hakkında diğer detaylar için sitemizi takipte kalınız.

Ayrıca Günsel forum sitesine girip konulara yorum yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.