Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı!

Sponsorlu Bağlantı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ürettiği Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı! Yakındoğu Üniversitesi bünyesinde kurulan Yerli Otomobil Günsel bu gün test sürüşüne çıktı.

Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı!

KKTC’de Yakındoğu üniversitesinde bünyesinde kurulan Yerli Otomobil Günsel üretime başladı. Özellikle merak edilen otomobil olan Günsel için bu gün test sürüşüne başlandı. Günsel hatchback üretilen modeli oldu. Görülen B9 modeli ve J9 modeliyle test sürüşüne çıktı.

Sponsorlu Bağlantı

Yerli otomobil Günsel B9 ve J9 modeli hakkında detaylı yazımıza bakmayı unutmayınız. Şimdi haberimizin detaylarını sizlere video olarak sunuyoruz. Ayrıca Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve Günsel Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, Şu açıklamalarda bulundu.

“Günsel’i halkımızla buluşturarak, deneyimlemelerini ve performansını birinci elden görmelerini arzuluyoruz. Otomobilin performansını merak eden ve bu gururu bizimle paylaşmak isteyen herkesi test sürüşümüze katılmaya davet ediyoruz”.

Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı!

Sponsorlu Bağlantı

Yukarıdaki açıklamaları İrfan Suat Günsel yapmış oldu. Tam gaz üretim hazırlıklarına devam ettiklerini de açıkladı. Şimdilik videoyu sizlere sunuyoruz. Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı! yazımız dan sonra Günsel hakkında diğer detaylar için Günsel kategorisini ziyeret ediniz.

Video kaynağı;

https://video.haber7.com/video-galeri/174755-kktcnin-yerli-otomobili-gunselin-test-surusu-basladi

Ayrıca Günsel forum sitesine girip konulara yorum yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu