Dacia Spring Almanya Fiyatı Belli Oldu

Ülkemizde de merakla beklenen Dacia Spring Almanya Fiyatı Belli Oldu. Almanya satış fiyatı ne kadar? Kaç Euro'ya Dacia Spring Electric modelini alabiliyoruz? Bu soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

Ülkemizde de merakla beklenen Dacia Spring Almanya Fiyatı Belli Oldu. Almanya satış fiyatı ne kadar? Kaç Euro’ya Dacia Spring Electric modelini alabiliyoruz? Bu soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

Dacia Spring Electric Almanya Fiyatı Belli Oldu

Uygun fiyatlı Dacia Spring modeli için bu gğn bir gelişme yaşandı. Merak edilen bu modelin Türkiye’de de çok uygun fiyatlı olması bekleniyor. Bu gelişmeyi destekleyen bir gelişme de Almanya fiyatı için gelmiş oldu. Yani almanya fiyatı gayet makul olarak belirlendi.

Dacia Spring Almanya Fiyatı Belli Oldu

Buradan hareketle Dacia Spring Türkiye fiyatı da beklediğimiz değerlerde gelebilir. Şimdi de sizlere bu gün yaşanan Almanya fiyatı hakkında detayları sizlere sunalım. Çünkü Türkiye fiyatını da etkileyecek olan değer Almanya’da ki satış fiyatı olacaktır.

Şimdi gelelim devlet teşviğiyle Dacia Spring Almanya Fiyatına; 10.920  Euro fiyata çıkacak. Tabi ilk modeli desek yeridir. Diğer model ise 17 ile 20 bin Euro ya kadar çıkacağı belirtildi.

Ülkemizde de merakla beklenen en ucuz elektrikli otomobil olma özelliğini taşıyacak olan bu modele şimdiden ilgi çok büyük. Çünkü ulaşılabilir bir Elektrikli araç olması düşünülüyor. Bizler de sık sık gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Dacia Spring için teknik özellikler ise şu şekildedir;

Dacia Spring Electric, tek bir elektrik motoruyla toplam 44 beygir güç ve 125 Nm tork üretebilir. 26,8 kWh pil kullanılarak, aracın WLTP döngü testi sonucunda 225 kilometre menzile ulaştığı görüldü. “ECO”  düğmesini kullanarak menzili % 10 artırabilirsiniz. 100 km / s’lik azami hız ile model, bir saatten daha kısa bir sürede 30 kW’lık bir terminalde şarj edilebilir.

Ayrıca forum sitemizde dacia spring forumunda fiyatlar hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilir açılan konulara yorumlar yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu