Togg Yeni Paylaşımı ile Heyecan Yarattı

1 Paylaşımlar

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (Togg) marka adıyla yerli ve milli elektrikli otomobil üretim çalışmaları devam ediyor. Milyonlarca vatandaşın merakla beklediği Togg C-SUV modeli 2023 yılında piyasaya sürülecek. Togg’un üretileceği fabrika olan Bursa’nın Gemlik ilçesinde kurulan tesisin inşasında son aşamalara gelindi.

Togg resmi sosyal medya hesabı da bu fabrikanın tamamlanmasına dair önemli ve dikkat çekici paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Togg’dan “Bizi izlemeye devam edin” notu ile paylaşılan yeni görüntüler, milyonlarca vatandaşı heyecanlandırdı. Gemlik tesisinde yapılan çalışmaların yer aldığı son görüntüler, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Togg’dan Videolu Paylaşım

Togg’dan Videolu Paylaşım

Son dönemde dünya basınında da geniş yankı bulan yerli otomobil Togg, tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son olarak ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı (CES 2022) katılan Togg, burada uluslararası alanda ilk tanıtımını yapmıştı.

Togg CEO’su Gürcan Karakaş’ın sunumu ile otomotiv dünyasına kendini tanıtan Togg markası, çalışmalara devam ediyor. Togg’un resmi sosyal medya hesabı da çalışmalara hız kesmeden devam ederken, “Bizi izlemeye devam edin” mesajıyla videolu paylaşım yaptı.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Togg ekibi, 2023 yılında piyasaya sürülmesi beklenen otomobil ve fabrikası hakkında yeni görseller paylaşıyor. En son tamamlanan çalışmalara dair Gemlik’teki fabrikadan videolu bir paylaşım yapan ekip, “En son tamamladığımız çalışmaları merak ediyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Togg Paylaşımı Beğeni Rekoru Kırdı

Kısa sürede sosyal medyanın en çok izlenen ve konuşulan konularından biri haline gelen Togg’un videolu paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu. Sosyal medyada Togg destekçileri ve yerli otomobili heyecanla bekleyen milyonlarca kişi fabrikadaki son durumu görmüş oldu.

Togg fabrikasının önümüzdeki aylarda tamamlanıp, Togg C-SUV modelinin üretimine başlanması bekleniyor. Togg CEO’su Gürcan Karakaş, C-SUV modelinin 2023 yılında üretim bandından indirilip satışa sunulacağını açıklarken, 18 ay sonra da C-Sedan modelinin satılacağını duyurmuştu.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.