2022 Citroen C5 Görüntüleri Sızdırıldı

Fransız otomobil üreticisinden 2022 Citroen C5 Görüntüleri Sızdırıldı! Bu haberimizde sizlere 2022 yılında piyasaya sürülecek olan Citroen C5 Görüntüleri yer almaktadır.

Fransız otomobil üreticisinden 2022 Citroen C5 Görüntüleri Sızdırıldı! Bu haberimizde sizlere 2022 yılında piyasaya sürülecek olan Citroen C5 Görüntüleri yer almaktadır. Şık ve iddialı tasarıma sahip olan bu model hakkında detaylar haberimizde..

Citroen C5 modeli için sızıntılar devam ediyoe. Bu günlerde paylaşılan bir görüntü ortalığı karışıtracak cinsten desek yeridir. Sızıntılara bakacak olursak, sedan havasında bir crossover modeli karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Çünkü bu model sedan ayarında ve hp göme sahip yani crossover modeli olacak.

Daha önceden paylaşılan bir konsept modele çok benzeyen bu aracın tasarımı adeta tıpa tıp yapılmış görünüyor. Araç için kamuflajlı bir resim paylaşıldı. Bu resimden karşılaştırma yapacak olursak eğer konsept modelin tasarımı yapmış olma ihtimalleri yüksek görünüyor. Citroen çünkü sedan gibi ama yüksek olacak yani crossover modeli olarak gelmesi bekleniyor.

Şimdi 2022 Citroen C5 Görüntüleri’ni karşılaştıracak olursak eğer;

2022 Citroen C5 Görüntüleri

Eski konsept modeller ile benzerlikleri siz de inceleyebilirsiniz.

2022 Citroen C5 Görüntüleri

2022 Citroen C5 Görüntüleri

Yukarıdaki görüntüler bakacak olursak kamuflajlı olarak paylaşılan resimden yukarıdaki konsept modellere benzerlikleri anlaşılıyor. Sizce 2022 Citroen C5 modeli nasıl görünüyor? Almaya değer mi? İlerleyen zamanda bu aracı almayı düşünür müsünüz?

Ayrıca Citroen C5 haberimizden sonra da sizleri Fransız üreticinin ticari araç olarak ürettiği Yeni Citroen e-Berlingo detaylarına göz atın! yazımızı okumaya devet ediyoruz. Haberimizin detaylarını nasıl buldunuz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu