Togg Büyüyor: Yeni Personel Alımı İlanları Yayınlandı!

1 Paylaşımlar

Ekonomi piyasalarının olumsuz gidişatı, her sektörde olduğu gibi otomotiv sektöründe de yüksek oranlı zamların gözlenmesine sebep oldu. Hem ikinci el hem de sıfır kilometre araçların satış fiyatlarının uç rakamlara ulaşması, vatandaşları olduğu kadar üretici firmaları da zor duruma düşürdü. Piyasalara ek olarak yeni dönemde pandemi temelli çip krizinin de ortaya çıkması, içten yanmalı motorlara sahip olan araçların üretimlerinde ara ara duraksamaların gözlenmesine yol açtı.

Hem ekonomik alanlarda hem de tedarik süreçlerinde yaşanan bu olumsuz gelişmelere ilave olarak içten yanmalı motorların çevreye fazla zarar vermeleri, otomotiv sektörünün üretim rotası elektrikli araç modellerine çevirdi. Rusya- Ukrayna savaşı ile birlikte artan akaryakıt fiyatları, sürücülerin de elektrikli araç modellerini yakın takibe almalarını sağladı.

Sektörde yaşanan tüm bu gelişmeler ışığında Türkiye’de elektrikli otomobil pazarına yerli otomobil Togg ile dahil oldu. Tamamen elektrikli olan ve 2023’ün ilk yarısı itibari ile satışa çıkmaya hazırlanan Togg için çalışmalar hızlandı. Firma, hız kazanan çalışmalara destek olunması amacı ile yeni personel alımlarının yapılacağını bildirdi.

Togg Personel Alımı İlanları 2022

Togg Personel Alımı İlanları 2022

Sene başından bu yana basında birçok farklı haber ile yer alan ve her haber ile göğsümüzü kabartmayı başaran Togg, yeni dönemde kurulan Gebze fabrikasında görevlendirmek üzere personellerin alınacağını bildirdi. Firma, ilgili personel alımı ilanlarını LinkedIn platformu aracılığı ile yayınladı.

Togg Hangi Pozisyonlara Alım Yapıyor?

Şimdiye kadar 30’u aşkın personel alımı ilanı yayınlayan ve bazı pozisyonlar için istihdam yaparak ilgili ilanı başvurulara kapatan yerli otomobil Togg, yeni alım ilanlarını da kamuoyu ile paylaştı. Firma tarafından yayınlanan bazı personel alımı ilanlarının içerikleri şu şekilde belirlendi:

Togg Personel Alımı İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Togg tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanlarına LinkedIn üzerinden online olarak başvuru yapılmaktadır. Firma, başvurusunu olumlu olarak değerlendirdiği adayları yüz yüze görüşmeye çağırmakta ve mülakatı başarılı bir şekilde tamamlamış olan adaylar arasından seçim yaparak, kadrosunu genişletmektedir.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.