TOGG’da Geri Sayım: Yeni İş İlanları Geldi!

TOGG'da Geri Sayım: Yeni İş İlanları Geldi!

Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG için geri sayım başladı. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş. (TOGG), ilk olarak Kasım 2017’de, Türkiye’de yerli otomobil üretebilmek için birlikte çalışma kararı alan şirket ve kuruluşlar tarafından açıklanmıştı. Artık yerli otomobil TOGG için geri sayıma geçilirken, otomobil piyasaya çıkışına doğru yeni iş ilanları da verilmeye başlandı. Birden çok departman için verilen ilanlar artık TOGG için son virajın da alındığını gösteriyor.

TOGG İşe Alım İlanları

Milyonlar, Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG için meraklı bekleyişini sürdürüyor. Özellikle de araç sahibi olmak isteyen vatandaşların büyük bir heyecan ve ilgi ile beklediği TOGG, 2023’te trafiğe çıkmış olacak. TOGG için kritik aşamaların büyük bir kısmı başarı ile tamamlandı. Çıkış tarihi yaklaşırken TOGG, farklı departmanlar için yeni iş ilanları yayınlamaya başladı. LinkedIn üzerinden yayınlanan iş ilanlarına bakıldığında, birçok bölge ve farklı alanda işe alımların gerçekleştirildiği görülüyor.

TOGG’dan Yeni İş İlanları Geldi

TOGG'dan Yeni İş İlanları Geldi

Artık trafiğe çıkışı için gün sayımı başlamış olmasına rağmen TOGG fiyatı ile ilgili henüz resmi bir bilgi açıklanmadı. Yerli ve elektrikli otomobil TOGG 2023 yılının ilk yarısında trafikte olacak be bu aracın geliştirilme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç duyuluyor. LinkedIn üzerinde kısa bir süre önce eklenen işe alım ilanlarıyla birlikte TOGG’un toplamda 43 farklı iş ilanı bulunuyor. Ayrıca TOGG’un işe alım ilanlarının sık sık da güncellendiği görülüyor. Son olarak TOGG, 20 Haziran Pazartesi günü LinkedIn üzerinde birden çok iş ilanı yayınladı.

TOGG’un yayınladığı iş ilanlarında bu kez sadece Gebze merkezli olanlar açıldı. Diğerleri gibi bu ilanlarda yine tamamen İngilizce ve aracın üretimi ile elektronik altyapıları özelinde farklı alanlara odaklanıldığı görülüyor. TOGG’un iş ilanlarına başvurmak isteyenler, TOGG’un sayfalarından bu ilanlara erişim sağlayabiliyor.

TOGG Fiyatı Ne Kadar Olacak?

İşe alım ilanları son dönemlerde artan TOGG’un fiyatı da merak uyandırmaya devam ediyor. Şirketin CEO’su Gürcan Karakaş, 2023’ün ilk yarısında trafiğe çıkacak olan aracın 1 milyon TL’nin üzerinde bir fiyatla satışa çıkarılacağına dair oluşan beklentilere yönelik “Şimdiden fiyat veremez, vermez, vermemeli” sözlerini dile getirmişti.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.