TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Mustafa Sarıgül'ün TOGG Açıklaması Dikkat çekti!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,115
Tepkime puanı
225
1200x627-tdp-genel-baskani-mustafa-sarigulden-muhalefete-togg-gondermesi-1667072878135.jpg

Mustafa SARIGUL'den DİKKAT ÇEKEN ACIKLAMA...

"Togg'a gittiğim içim bazı okumuş cahiller çok eleştirdiler." diyen Sarıgül, "Ben bu okumuş cahillere şunu söylüyorum. Araştırdım, baktım. Togg yerli! Niye yerli. Çünkü mülkiyet hakkı Türk yatırımcılara ait. Türklere ait. Togg milli, çünkü bütün dünyada kime bayilik verilecekse Türkiye üzerinden verilecek.

Efendim bazı zamanlar diyorlar ki Togg'un bazı parçaları dışardan geliyor. E güzel kardeşim. BMW'nin Mercedes'in parçaları gidin bakın ki Sakarya'da yapılıyor. Bursa'da yapılıyor." açıklamasında bulundu. Bu açıklama için sizler ne düşünüyorsunuz? Siyaset için milli gelişmelerimize ve teknolojik gelişmelerimize sahip çıkmayanlara güzel bir cevap vermemiş mi?
 
Son düzenleme:

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,115
Tepkime puanı
225
Adam en azından kabul ediyor
 

Drakula

Üye
Katılım
31 Ara 2022
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 395
Mustafa SARIGUL'den DİKKAT ÇEKEN ACIKLAMA...

"Togg'a gittiğim içim bazı okumuş cahiller çok eleştirdiler." diyen Sarıgül, "Ben bu okumuş cahillere şunu söylüyorum. Araştırdım, baktım. Togg yerli! Niye yerli. Çünkü mülkiyet hakkı Türk yatırımcılara ait. Türklere ait. Togg milli, çünkü bütün dünyada kime bayilik verilecekse Türkiye üzerinden verilecek. Efendim bazı zamanlar diyorlar ki Togg'un bazı parçaları dışardan geliyor. E güzel kardeşim. BMW'nin Mercedes'in parçaları gidin bakın ki Sakarya'da yapılıyor. Bursa'da yapılıyor." açıklamasında bulundu. Bu açıklama için sizler ne düşünüyorsunuz? Siyaset için milli gelişmelerimize ve teknolojik gelişmelerimize sahip çıkmayanlara güzel bir cevap vermemiş mi?
Gerçekleri söylemiş. Hayret 😮
 

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,928
Mesajlar
3,580
Kullanıcılar
5,293
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst