Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Mustafa Sarıgül'ün TOGG Açıklaması Dikkat çekti!

ADMİN

Admin
Yönetici
1200x627-tdp-genel-baskani-mustafa-sarigulden-muhalefete-togg-gondermesi-1667072878135.jpg

Mustafa SARIGUL'den DİKKAT ÇEKEN ACIKLAMA...

"Togg'a gittiğim içim bazı okumuş cahiller çok eleştirdiler." diyen Sarıgül, "Ben bu okumuş cahillere şunu söylüyorum. Araştırdım, baktım. Togg yerli! Niye yerli. Çünkü mülkiyet hakkı Türk yatırımcılara ait. Türklere ait. Togg milli, çünkü bütün dünyada kime bayilik verilecekse Türkiye üzerinden verilecek.

Efendim bazı zamanlar diyorlar ki Togg'un bazı parçaları dışardan geliyor. E güzel kardeşim. BMW'nin Mercedes'in parçaları gidin bakın ki Sakarya'da yapılıyor. Bursa'da yapılıyor." açıklamasında bulundu. Bu açıklama için sizler ne düşünüyorsunuz? Siyaset için milli gelişmelerimize ve teknolojik gelişmelerimize sahip çıkmayanlara güzel bir cevap vermemiş mi?

Son düzenleme:

ADMİN

Admin
Yönetici
Adam en azından kabul ediyor

Drakula

Üye
Ekli dosyayı görüntüle 395
Mustafa SARIGUL'den DİKKAT ÇEKEN ACIKLAMA...

"Togg'a gittiğim içim bazı okumuş cahiller çok eleştirdiler." diyen Sarıgül, "Ben bu okumuş cahillere şunu söylüyorum. Araştırdım, baktım. Togg yerli! Niye yerli. Çünkü mülkiyet hakkı Türk yatırımcılara ait. Türklere ait. Togg milli, çünkü bütün dünyada kime bayilik verilecekse Türkiye üzerinden verilecek. Efendim bazı zamanlar diyorlar ki Togg'un bazı parçaları dışardan geliyor. E güzel kardeşim. BMW'nin Mercedes'in parçaları gidin bakın ki Sakarya'da yapılıyor. Bursa'da yapılıyor." açıklamasında bulundu. Bu açıklama için sizler ne düşünüyorsunuz? Siyaset için milli gelişmelerimize ve teknolojik gelişmelerimize sahip çıkmayanlara güzel bir cevap vermemiş mi?
Gerçekleri söylemiş. Hayret 😮

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,451
Kullanıcılar
9,861
Son üye
emreims
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap