TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Anlaşma Duyuruldu! Yerli Otomobil TOGG inşaatını hangi firma yapacak?

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,115
Tepkime puanı
225
Yerli Otomobil TOGG inşaatını hangi firma yapacak? Sorusu merak ediliyordu. Bu gün TOGG Twitter hesabından paylaşılan bir tweetin haberini sizlerle paylaşacağız. TOGG inşaatını hangi firma yapacak? Yerli Otomobil Fabrikası İnşaatı için anlaşma sağlandı. Atılan tweette hangi firma inşaatı tamamlayacağı belirtildi.

Anlaşma Duyuruldu! Yerli Otomobil TOGG inşaatını hangi firma yapacak?​

Dediğimiz gibi bu soru çok merak ediliyordu. Herkes acaba TOGG fabrika inşaatını hangi firma yapacak diye merak ediyordu. Bu gün atılan bir tweet bu sorunun cevabını bizlere vermiş oldu. TOGG Twitter hesabından paylaşılan bilgiler aşağıda yer almaktadır. Bizde bu sorunun cevabını sizlere şimdiden veriyoruz. Yerli Otomobil TOGG inşaatını Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş yapacak.

Atılan tweette de bu firmanın imza töreni de fotoğraf olarak yüklenmiş. Bizler de bu haberi sizlerle paylaşmak istedik. Yani zemin çalışmalarının tamamlanmasından sonra Bursa Gemlik ilçesinde kurulacak olan yerli otomobil TOGG fabrika inşaatını yapacak firma belli olmuş oldu. Bu firma da Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş oldu. İmza töreninden bir kare de atılan tweette yer alıyor. Atılan Tweet ise şu şekilde;
Akıllı ve çevre dostu özellikleri aynı çatı altında buluşturacak ve ‘bir fabrikadan daha fazlası’ olacak #TOGG #Gemlik Tesisinin zemin güçlendirme çalışmalarından sonra üst yapı inşaatını gerçekleştirmek üzere Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. ile anlaştık. #YeniLigGemlik
Yukarıda atılan Tweet yer almaktadır. İsteyenler yapılan yorumları ve paylaşımları resmi TOGG Twitter hesabından görebilirler.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,928
Mesajlar
3,580
Kullanıcılar
5,293
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst