TOGG otomatik mi yoksa manuel mi?

TOGG otomatik mi Manuel mi
0 Paylaşımlar

Yerli otomobilimiz TOGG otomatik mi? Yerli otomobil de nasıl bir şanzıman kullanılacak? TOGG Manuel mi olacak yoksa otomatik mi? Bu merak edilen detayları sizlere sunacağız. Öncelikle yerli otomobil nedir merak edenler için eskiden yazdığımız yazımızı ziyaret edebilir detaylarıyla beraber öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız. Yerli otomobil TOGG 5 büyük firma girişimi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimi ve desteğiyle ortaya çıkarılmış fikri mülkiyeti %100 bize ait olan yerli otomobil girişimimizdir. Baya güzel şık ve tasarımı özgün bir prototip araçtır. Seri üretime henüz geçmemiş fakat fabrika yapımı devam etmektedir.

TOGG otomatik mi Manuel mi

Merak edenler ise yerli otomobil sitesindeki canlı yayını ziyaret ederek fabrika yapım aşamasına bakabilirler. Bizim en son yazdığımız Yerli Otomobil Fabrikası Son Durum Bilgisi? 2021 yazımızı da inceleyebilirsiniz. Zaten TOGG genel özellikleri genel hatlarıyla bilinmektedir. Fakat bu soru da merak edilmektedir. TOGG otomatik mi? Manuel mi? bu soruyu sizlere hazırlayacağız.

TOGG prototipi otomatik olarak üretilmiştir. Bu araçların otomatik üretileceği öngörülüyor. Ama ilerleyen zamanda seri üretim ve diğer aşamalar tamamlandıktan sonra ekonomik araç için üretilebilir. Ama şu anlık böyle bir bilgi bulunmuyor. Çünkü elektrikli otomobillerde manuel şanzıman kullanılırsa şarj mesafesi ve batarya sıkıntıları uzun vadede gösterebilir. Bu yüzden hem sedan hem de SUV olan yerli otomobil TOGG otomatik şanzıman seçeneğine sahiptir.

TOGG ile ilgili soru ve cevaplara ulaşmak için TOGG Forum sitemize bakabilirsiniz.

Daha fazla detay için ise Elektrikli otomobil TOGG özellikleri ve tanıtımı

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.