Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

ZES elektrikli araç şarj istasyonlarını 81 ile yaydı


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Zorlu Holdinge bağlı olan ZES elektrikli araç şarj istasyonlarını 81 ile yaydı. Eksik olan illeri de tamamlayan ZES şu an 420 Noktada aynı anda 720 aracı şarj edebilecek. Yerli Otomobil TOGG alt yapısını da hazırlayacak olan ZES, şimdiden tüm illerde alt yapıyı kurmuş durumda..

ZES elektrikli araç şarj istasyonlarını 81 ile yaydı​

Elektrikli otomobiller, çevreci dostu oluşu ve daha az yakıt tüketiminden dolayı artık tercih edilmeye başlandı desek yeridir. Yakında yerli otomobil de üretim aşamasına geçileceği için ZES de otomobil piyasaya sürülmeden alt yapı çalışmalarını tamamlamak istiyor.

Tüm illerde faaliyetlere başlayan ZES, Yerli Otomobil TOGG yollara inmeden tüm illerde farklı noktalarda şarj istasyonlarını tamamlayacak. https://zes.net/ Elektrikli otomobiller için isteğe bağlı olarak da evlere veya iş yerlerine kadar ZES istasyonlarını kuran Zorlu Holding bu alt yapıyı Türkiye de farklı farklı noktalarda da yaparak, ülkenin şarj istasyonu sorununu çözmeyi amaçlıyor. Hem sessiz çalışan ve emisyon değerleri çok düşük olan elektrikli otomobiller çok fazla tercih edilmeye başlandı.

Bu yüzden de sektörde Zorlu enerji olarak faaliyet yürütmeye başladıklarını da kamuoyuna duyurdular. Bu çalışmalar doğrultusunda ZES elektrikli araç şarj istasyonlarını 81 ile yaydı. 420 farklı noktada 710 elektrikli araç aynı anda fişe takılmaktadır. Büyük çoğunluğu ise İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara da olan bu istasyonların sayısını çok daha artırmayı hedefliyorlar. Bizlerde gelişmeleri sizler için yazmaya devam edeceğiz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst