Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

yüksek voltaj hatası

selimabi

Üye
selam arkadaşlar aracımı yeni aldım bursadan istanbula harekat ettm yolda aracımı tru go da şarj ettim sonra aracım yüksek voltaj hatası verdi resetliyorum düzeliyo ama tekrardan aynı hatayı veriyo bunun bi çözümü varmıdır

Cevap
selam arkadaşlar aracımı yeni aldım bursadan istanbula harekat ettm yolda aracımı tru go da şarj ettim sonra aracım yüksek voltaj hatası verdi resetliyorum düzeliyo ama tekrardan aynı hatayı veriyo bunun bi

selam arkadaşlar aracımı yeni aldım bursadan istanbula harekat ettm yolda aracımı tru go da şarj ettim sonra aracım yüksek voltaj hatası verdi resetliyorum düzeliyo ama tekrardan aynı hatayı veriyo bunun bi çözümü varmıdır

Slm Selim bey bende böyle bir bilgiye ulaştım
Sizinle paylaşmak istedim .

Batarya arızası ve Şarj edilememektedir arızası alıyorsanız öncelikle aracı bekleme moduna alın cihaz içindeki kemerlerin hepsini...

ADMİN

Admin
Yönetici

Eren ensar

Üye
selam arkadaşlar aracımı yeni aldım bursadan istanbula harekat ettm yolda aracımı tru go da şarj ettim sonra aracım yüksek voltaj hatası verdi resetliyorum düzeliyo ama tekrardan aynı hatayı veriyo bunun bi

Slm Selim bey bende böyle bir bilgiye ulaştım
Sizinle paylaşmak istedim .

Batarya arızası ve Şarj edilememektedir arızası alıyorsanız öncelikle aracı bekleme moduna alın cihaz içindeki kemerlerin hepsini sökün.

Cihazı kumandadan kilitleyip p ışığının sönmesini bekleyin.

P ışığı söndük ten sonra yaklaşık 5 dakika bekleyip kumandadan kapa aç yapıp kapıyı bir kez açıp kapatın ve star stop tuşuna basın.

İşe yaradı mı?

Cevap

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,997
Son üye
Engin yavuz