TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobilin marka ismi ne zaman açıklanacak?

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,115
Tepkime puanı
225
Yerli otomobilin marka ismi Türkiye için merak uyandıracak konulardan birisiydi. Bu gün TOGG CEO sundan gelen açıklamalardan birisi de bu konu ile alakalı idi. Bizde bu gün bu konuşmadan satır başlarını sizlere sunacağız.

Yerli otomobilin marka ismi ne zaman açıklanacak?​

Yerli otomobilin marka ismi yapılan konuşmada satır başlarından bir tanesiydi. Evet milli otomobilin marka ismi tam olarak Sonbahar da açıklanacak. Evet 2020 Sonbaharda yerli otomobil marka ismi açıklanacak.

O zamana kadar çeşitli araştırmalar yapılarak değerlendirilecek. Pazar araştırması ve yerli isimlerin kullanılması marka ismi belirlemedeki en büyük koşul olacak. Gürcan Karakaş'ın yaptığı açıklama marka kısmı için şu şekilde oldu;
Olabilecek en doğru markayı belirlemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dünyanın önde gelen tüm büyük pazarlarını da içine alacak şekilde en doğru ismin sadece Türkiye’de değil global ölçekte de kabul edilebilir bir isim olmasını hedefliyoruz. Araştırmalarımızı Norveç, Almanya, Rusya, Fransa ve Türkiye’de gerçekleştirdik. Markamızın ismini sonbaharda duyuracağız.
Diyerek marka ismi yerli otomobil için sonbaharda belirlenecek denildi. Ayrıca dikkat çeken kısım ise sadece ülkede bilinen bir isim değil Global çapta bizi temsil edecek olan marka ismi belirlenecektir sözleri dikkat çekti.

Yani sadece bizim bildiğimiz bize özgü bir marka değil dünyanın bildiği bize özgü bir isim değerlendirilecektir denildi. Şimdiden yerli otomobil için marka ismi ne olacak bunu merak etmeye başladık bile diyebiliriz. Sizce global çapta bilinen bir marka ismi neler olabilir? Yorum kısmından cevaplarınızı bekliyoruz.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,928
Mesajlar
3,580
Kullanıcılar
5,293
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst