Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
265
Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak? Yerli otomobil bataryası hızlı dolacak mı? İşte yerli otomobilin bataryasının dolum süresi ne kadar? Sorularını sizlere yanıtlayacağım. Yerli otomobilin teknik dizaynı ve özellikler yavaş yavaş ortaya çıkarken merak edilenlerden birisi de Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak? sorusu oldu.

Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak?​

Değerli yerliotomobil.org takipçileri Yerli otomobil bataryası hızlı dolacak mı? merak edilen bu soruyu sizlere açıklıyorum. Yerli otomobilde çeşitli detaylar ve özellikler ilginç ve gayet ekonomik olacağı söylenirken yen gelen bir haber duyanları sevindirdi desek yeridir. Şimdi sorumuz olan Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak? sorusunun cevabını veriyorum.

İşte yerli otomobilin bataryasının dolum süresi ne kadar? Bunun cevabına; Yerli otomobilin bataryası tam olarak 30 dakika da yüzde 100 seviyesine kadar dolacaktır. Söylenen bu dakika şu anki elektrikli otomobillerde en maximum seviyeler diyebilirim. Gerçekten de gayet iyi bir zaman diyebiliriz.

Yani 500 KM de biten şarj için bir petrolde yarım saat sigara molası ve çay molası verirken sadece 60 TL verirken bir kez daha 500 KM yolculuk yapabileceksiniz. Yanlış duymadınız tam 60 TL ye yarım saat yani 30 dakika bekleyerek yeniden aracınızla bu dolu batarya ile 500 KM yolculuk yapacaksınız. Gayet iyi bir rakamlar sanki bir araya gelmiş de diyebiliriz. Hem uygun zamanda dolan batarya, uygun fiyata ve en uzak KM ye gidebilecek bir araç yapılması muhtemel diyebiliriz.

Yani hem zamandan hem paradan hem de mesafeden tasarruf emiş olacaksınız diğer elektrikli otomobiller ve akaryakıtla çalışan otomobillere nazaran. İşte yerli otomobilin bataryasının dolum süresi ne kadar? Yerli otomobil bataryası hızlı dolacak mı? Yerli otomobilin bataryası kaç dakikada dolacak? soruları şu anda herkesin merak ettiği sorulardı.

Bu yazımızda sizlere bu konunun netleşmiş olan detaylarını sundum. Yerli otomobil TOGG için belirlenen özellikler bu şekildedir. Devrin Aracı olarak nitelendirilen TOGG aracı için ilerleyen zamanda markalaşma sürecine nasıl girerler. Markanın ismi ne olur şu an henüz bilinmese de TOGG kalma ihtimali de olduğu için Yerli Otomobil TOGG dedim. Şimdilik marka için net bir isim verilmese de henüz, bu ismi kullanılması gerektiğini düşünüyorum.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Katılım
18 Kas 2023
Mesajlar
7
Tepkime puanı
1
Merhbalar bataryanın sağlığına korkmadabn kullanabileceğiniz bir AC ürünü Autelin MaxiCharger istasiyonu .İstasiyon Togg aracını 3-4 saat içerisinde fulluyor.
Autelin resmi distribütör olan Emirates KEY- Diagonstic firmasından Yusuf ben müşterilerim şimdiye kadar kullanıyor ve halen şikayet gelmedi ve memnünler o yüzde onu öneriyorum.
https://www.mk3.com.tr/urun/autel-maxicharger-ac-duvarli-sarj-istasyonu-eu-ac-w22-c5-4g-l-m-sv
Detaylı bilgi için 0549 110 08 10 numaramdan ulaşabilirsiniz
 

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,467
Mesajlar
5,077
Kullanıcılar
10,113
Son üye
Sdemirkal25
Üst