TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli Otomobile Gelen Tepkliler

OğuzS

Üye
Katılım
15 Şub 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Merhabalar arkadaşlar bir video gördüm. Yerli otomobil hakkında yapılan eleştirilere cevaplar veriliyor. Sizlerle de paylaşmak istedim. Gerek sosyal medyada gerekse yakın çevremizde yerli otomobil hakkında ileri geri atıp tutanlar çok oluyor. Onlara gereken cevabı verebilmek için bu videoyu izleyerek bilgilenebiliriz diye düşündüm. Ben izledim ve fayda gördüm siz de beğenirsiniz diye yayınlamak istedim.

Örneğin en fazla gelen tepkilerden birisi tasarımının çalıntı olduğudur. Bu konu hakkında forumumuzda da konular açılmış gördüğüm kadarıyla ancak hakikaten sık sık dile getirmekte fayda var yerli otomobilin çalıntı olduğunu söyleyenler bitmek bilmiyor çünkü. Videoyu izleyerek cevapları görebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yalçın

Üye
Katılım
15 Şub 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Yerli otomobil çalıntı vs. diyenlere cevap vermeye gerek yok onları kaaleye almayın onlar kendi milletinin başarısını çekemeyen ve sürekli demorilize etmeyi amaç edinmiş insanlardır. Yerli otomobil-TOGG hem Türkiye'de hem de global çapta büyük yankı uyandırmış güçlü bir projedir birkaç kişinin eleştirileriyle zarar görmez
 

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,571
Kullanıcılar
5,189
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst