TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobil TOGG ve Karel tedarikçi anlaşması yaptı!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,107
Tepkime puanı
225
Yerli otomobil TOGG ve Karel tedarikçi anlaşması yaparak bir yerli firma ile de anlaşmış oldu. Git gide yerli üretim yapan Karel firması TOGG parçalarını daha uygun fiyata üretecek.

Yerli otomobil TOGG ve Karel tedarikçi anlaşması yaptı!​

Yerli otomobil parçası üretimi yapan firma Karel ile tedarikçi anlaşması yapan TOGG böyle giderse daha uygun fiyatlı çıkabilir. Çünkü yerli üretim yapan firmalar güçlerini birleştirir ise hem yerli otomobil TOGG uygun fiyatlı çıkar, hem de ilerleyen zamanda araç parçaları daha uygun fiyatlı olabilir.

Bilindiği üzere Yerli araba TOGG yönetimi, daima yerli tedarikçi firmalar ile anlaşma sağlayarak üretimin çoğunun ülkemizde yapılması için çabalıyor. Bu sayede hem araç fiyatı hem de parça fiyatları çok uygun fiyatlı olabilir.
Yerli otomobil TOGG ve Karel tedarikçi anlaşması yaptı!
Yerli teknoloji üretim şirketi Karel, TOGG'un bagaj kapağı kontrol ünitesinin tasarım ve üretimine katkı sağlayacak denildi.

KAP'a bildirilen bu açıklama sonrası ise şirket açıklama yaparak, bizler yerli otomobil için TOGG'a çeşitli projeler sunduk, dedi. Firmanın yaptığı açıklama tam metni şu şekildedir.
"Firmamız son 5 yıldır otomotiv alanındaki faaliyetlerini çevresel görüş sistemleri ve elektronik kontrol ünitesi üzerine yoğunlaştırmıştır. Bu çalışmaların neticesinde TOGG'la da görüşüp üzerinde çalıştığımız çeşitli projelerimizi TOGG'la paylaşma fırsatını yakalamıştık." "Bugün, TOGG bünyesinde geliştirilecek araç için tasarlanması gereken elektronik kontrol ünitesi kapsamında değerlendirdiğimiz bagaj kapağı kontrol ünitesinin tasarım ve üretim faaliyetleri için firmamızın tercih edildiğine dair 'Letter of Nomination' tarafımıza ulaşmıştır." "Bu tercih, aynı zamanda firmamızın bu projede TOGG bünyesinde doğrudan tedarikçi listesi içerisinde yer almasına da olanak tanıyacaktır."
Yerli otomobil TOGG için tedarikçi sayısı git gide artmış oldu. Bu durum TOGG fiyatı için olumlu yönde etkileyecektir. Siz de bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Çevrimiçi

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,919
Mesajlar
3,560
Kullanıcılar
5,025
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst