Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobil TOGG kaç beygir güce sahip?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Yerli otomobil kaç beygir güce sahip? TOGG kaç beygir? SUV versiyonu ve Sedan TOGG kaç beygir? Yerli otomobil kaç beygir güç üretiyor? Bu konulara değindik. Detaylar yazımızda yer almaktadır.

Yerli otomobil kaç beygir güç üretiyor?​

TOGG kaç beygir? Diye sosyal medyada yorumlar yapılıyor. Bende bu tip soruları yanıtlamak için güzel bir yazı kaleme aldım. Bu yazımızda Yerli otomobil kaç beygir güç üretiyor onun cevabını vereceğim. Öncelikle yerli otomobil TOGG 3 model ile tanıtıldı. Bunların ikisi SUV birisi de Sedan otomobildir.

Yani toplamda 3 model sunulan Elektirkli otomobilin kaç beygir olduklarını sizlere yanıtlayacak ve detaylar paylaşacağız. Şimdi sizlere 3 seriden oluşan TOGG beygir özelliklerini sunacağız. C - SUV Beygir gücü: 400 B - SUV Beygir gücü: 200 Sedan Beygir gücü: 200 Yukarıda TOGG serilerinin modellere göre ayrı ayrı beygir güçleri yer almaktadır.

Yerli otomobil için ve diğer elektrikli otomobiller için gayet iyi değerlere sahip diyebiliriz. Bizim yerli otomobilimiz otomobil piyasasına bu değerlerde giriyor. Bu da gurur verici bir detay diyeceğiz. Çünkü otomobiller elektrikli olarak aşırı güç üretemez diyorlardı ve biz bu güçleri normal şekilde ürettik.

Yukarıdaki beygir değerlerine bakacak olursak eğer, sizce beygir güçleri yeterli midir? Yani Türkiye şartlarını ve coğrafik yapıyı göz önüne alırsak? Yerli otomobil kaç beygir güce sahip yazımızın sonuna geldik.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,103
Son üye
josesulo
Üst