Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli Otomobil Togg, Almanya’da Kamuflajı ile Yakalandı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Üretim bandından inmesi merak ile beklenen yerli otomobilimiz Togg, Almanya sokaklarında kamuflajı ile görüntülendi.

Togg Almanya Yollarında!

Togg Almanya Yollarında!
Ülkemizin milli gururlarından birisi olan yerli otomobil Togg, test aşamalarını bir bir tamamlamaya devam ediyor. Son olarak zorlu hava şartlarında ve keskin virajlarda test edilen yerli otomobil, bu kez de Almanya sokaklarında casus kameralara yakalandı. INSIDEEVs isimli internet sitesi, Togg’un casus kameralar tarafından çekilmiş olan fotoğraflarını paylaştı. Seri üretimine oldukça kısa bir süre kalan yerli otomobilimiz Togg’u Almanya sokaklarında kamuflajı ile test sürüşü yaparken casus kameraya yakalanan görüntülerini paylaşan INSIDEEVs, Togg ile ilgili önemli bilgiler verdi.

İnternet sitesi tarafından yapılan haberde, görüntülenen Togg’un 2019 yılında ilk kez sergilenen halinden daha farklı göründüğü ifade edildi. Yerli otomobilimiz Togg’un arka bölümünde yer alan çıkıntılı kısmın 2019 yılındaki haline göre oldukça azaltıldığını belirten internet sitesi, aracın arka camında da daha dikey bir konumlanma olduğunu bildirdi. Ayrıca INSIDEEVs yazısında Togg’un arka ve ön farklının tasarımlarında da değişikliğe gidildiğini ifade etti.

Togg Fabrikası İçin Geri Sayım Başladı!

Hem ülkemizde hem de dünya basınında büyük yankı uyandıran donanıma ve görsel taraşıma sahip olan yerli ve milli otomobilimiz Togg için geri sayım başladı. Geçtiğimiz günlerde bir etkinliğe katılan Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, Togg’un seri üretimin yapılacağı Gemlik fabrikasının 29 Ekim tarihinde açılacağını bildirdi.

Togg’un Banttan İniş Tarihi ve Projenin Uzun Vadeli Planı Açıklandı!

Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, katıldığı etkinlikte Togg’un banttan inişini ve Togg projesinin uzun vadeli planlarını anlattı. Togg’un 2023 yılının mart ayı itibari ile sokaklarda görüleceğini belirten CEO Karakaş, henüz araca yönelik taleplerin toplanmaya başlanmadığını, bu süreci başlatmak için biraz daha süre olduğunu belirtti. Yerli otomobil Togg için talepleri yılın ikinci yarısından sonra değerlendireceklerini belirten CEO Karakaş, Togg projesinin uzun vadeli planlarına da değindi.

Togg projesinin 15 yıllık bir süreci kapsayacağını belirten Karakaş, bu süreçte toplamda 5 farklı modelin üretilmesinin hedeflendiğini ifade etti. C seğmen SUV ile başlayacak olan Togg sürecinin, C segment sedan ile devam edeceğini belirten Karakaş, sonrasında da B seğmen SUV’a geçiş yapılacağına dikkat çekti.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,082
Son üye
ikrammüslim
Üst