Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobil TOGG Almanya Gündeminde!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Yerli otomobil TOGG Almanya Gündeminde! Almanya televizyonu ZDF, resmi internet sitesinde Türkiye'nin otomobili TOGG hakkında detaylara yer verdi. Bu detayları sizler için hazırladık. Gelin hep birlikte Almanlar TOGG için ne demiş hep birlikte inceleyelim.

Yerli otomobil TOGG Almanya Gündeminde!​

Bir otomobilden fazlasını sunan TOGG Bursa Gemlik de üretimi devam eden fabrikada üretime başlayacak. Teknoloji olarak çok iyi özelliklere sahip olan yerli otomobilimiz için özellikler ve çağa uygunluk açısından yenilikçi şeyler barındırıyor.

Bu da Alman medyasının dikkatini çekmiş olacak ki konuyu incelemeli olarak internet sitesinde ele almışlar. Şimdi de bu incelemede nelere değinilmiş sizlere bunları açıklayalım.

Türkiye'nin 1960'lardan beri otomobil tecrübesi var!​

Alman basınında yer alan makalelerden dikkat çeken kısmında şu ifadeye yer verilmiş. "TOGG, bir devrim vaat etmiyor, kurulu rekabetin pazar paylarına yönelik iyi planlanmış bir çalışma yapıyor. Türkiye bunun için çok uygun bir yer. Ülkenin 1960'lardan beri otomobil üretim tecrübesi var." diye açıklama düşülmüş.

Buradan da otomotiv sektöründeki faaliyetlere önem atfedilmiş. Ayrıca stratejik konumumuz ile alakalı şu ifadelere yer verilmiş. "Türkiye bir otomotiv ihracat merkezi. Üretimin yaklaşık yüzde 80'i yurt dışına teslim ediliyor. Pek çok iyi eğitimli uzmana sahipler ve artık bu konumsal avantajlarını kendi amaçları için kullanmak istiyorlar." ifadeleri kullanıldı."

Buradan hareketle pazara yakınlık ve stratejik konumumuzun iyi olduğunu ihracat için ise en iyi konuma sahip olduğumuzu vurgulamışlar. Ayrıca TOGG CEO'su Gürcan Karakaş'ın "Sadece araba yapmıyoruz. Akıllı bir cihaz yapıyoruz" kelimesini de hatırlatan ZDF makalesinin başlığı şu şekilde;
Yerli otomobil TOGG Almanya Gündeminde!
Ayrıca dikkatimizi çeken bir nokta ise 2023 yılını işaret ediyor. Bunu da şu açıklamadan anlıyoruz. ZDF'nin haberinin detaylarında, iki yıl sonra Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yıl dönümünün kutlanacağı belirtilerek, "Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin 100. yılında gücünü herkese göstermek istiyor. Türkiye'de geliştirilen elektrikli otomobil de buna bir örnek." Kısmı yer aldı.

Bizler de bu haberden çıkardığımız konuyu sizlere anlattık. Yani Türkiye'nin 100. yılında bu aracı piyasaya sürerek gücünü bir kez daha göstereceğini vurgulamışlar. Makaleyi kaynağından yani ZDF nin internet sitesinden okumak için: ZDF TOGG başlığına bakabilirsiniz. Yerli otomobil TOGG ile ilgili ZDF haberinin detaylarını sizlere paylaştık. Bizler de yerli otomobili dört gözle bekliyoruz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst