Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobil tanıtımı gerçekleşti işte detaylar!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Yerli otomobil tanıtımı gerçekleşti işte detaylar! haberimizde.. İşte yerli otomobil için tanıtım karesinden sizlere detaylar. Cumhurbaşkanının da katılımıyla tanıtımı gerçekleştirilen yerli otomobil için iki adet seri tanıtımı yapıldı. Bu tanıtım esnasında herkeste ayrı bir heyecan vardı.

Yerli otomobil tanıtımı gerçekleşti işte detaylar!​

Yerli otomobil tanıtımı ayrı bir heyecanla aksilik yaşanmadan gerçekleşti. Bunun yanında Cumhurbaşkanının dikkatinden kaçmayan bir detay değiştirilmesi gerektiği yönünde talimat verildi.

Değişmesi gereken nokta neydi?​

Cumhurbaşkanı Erdoğan araba üzerinde görür görmez değişmesini istediği detay ise; Made in Turkey yazısı oldu. Bunu derhal Made in Türkiye yapın diyerek talimat verdi. Bunların yanında müthiş ilgi ile karşılanan yerli otomobil şu an sosyal medya ve diğer platformlarda ilgiyi üzerine toplamış durumdadır.

Eleştiri yapanlar bile sessiz kalırken kimse beğenilen bu otomobil hakkında eleştiri yapamadı. Gerçekten de mükemmel dizaynı ve iç konforu filan şahane görünen yerli otomobil şimdiden sipariş almaya başlar gibi görünüyor. Tabi yerli otomobil seri üretime ne zaman geçecek bunu beklerken fabrika hazırlıkları da başlayacak gibi görünüyor. Çünkü halkın ilgisi hep pozitif yönde oldu.

Cumhurbaşkanının da sözlerinden satır başları şu şekilde oldu: Devrim arabası gibi yarı yolda kalmayacağız. Yoksa zaten 1966 yılında yerli otomobilimizi zaten yapmıştık. Ama yarı yolda bırakıldık. Bu yüzden bu girişimi sonuna kadar destekleyip yarım kalmasına izin vermeyeceğiz.

Devrim aracının önünü kesenler bu girişiminde önünü kesmek isteyeceklerdir. Ama yaptığımız devrin otomobilinin önünü kesemeyecekler. Şimdi Yerli otomobil tanıtımı yapılan seriler neler? onları görelim.
Yerli otomobil tanıtımı gerçekleşti
Yerli otomobil tanıtımı
Yerli otomobil tanıtımı
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,108
Son üye
Esmerellas
Üst