TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli Otomobil Polis ve Jandarma desteğini aldı

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,108
Tepkime puanı
225
Yerli Otomobil Polis ve Jandarma desteğini aldı. Sosyal medyada büyük ilgi gören Yerli Otomobil Polis arabası ve Yerli Otomobil Jandarma arabası paylaşımı yaptı. Yani Yerli Otomobil için Polis ve Jandarma paylaşım yaptı. Kısa sürede ilgi gören bu paylaşımlar gerçekten beğeni toplamayı başardı.

Yerli Otomobil Polis ve Jandarma desteğini aldı​

Yerli Otomobil Polis arabası ve Yerli Otomobil Jandarma arabası paylaşarak sosyal medya hesaplarından destek verdi. Yerli Otomobil Polis, Jandarma araçlarında kullanılırsa diye görsel paylaşıldı. Bu görselde İç İşleri Bakanlığına bağlı olan iki kolluk kuvvetinin de araçları çok mükemmel görünüyordu. Şimdi sizlere paylaşımları göstereceğiz.

Hem Yerli otomobil Jandarma arabası hem de Yerli otomobil Polis arabası sosyal medyada olağanüstü güzel yorumlar almayı başardı. Bu yüzden yerli otomobil için de şunu diyebiliriz. " Yerli Otomobil Polis, Jandarma desteğini aldı " Her iki Teşkilat da Türkiye'nin Otomobili TOGG'a desteğini bu şekilde göstermiş oldu. İlerleyen süreçte tüm kamu kurumlarında Yerli arabayı görmek bizler için çok daha iyi bir gelişme olacaktır.

Özellikle de Milletvekilleri, Bakanlar, Valler ve Kaymakamlar bu araçları makam aracı olarak kullanırlarsa çok ekonomik bir hamle olacaktır. Bu iş zaman alsa da gelecekte görmek hayal olmayacaktır. Yerli Otomobil Polis arabası;
Yerli Otomobil Polis arabası
Yerli Otomobil Polis arabası
Yerli Otomobil Jandarma arabası;
Yerli Otomobil Jandarma arabası
Yerli Otomobil Jandarma arabası
Bu araçlar sizce ilerde kullanılır mı? Ve nasıl olmuş? Bu soruları yorum kısmından cevaplayabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,920
Mesajlar
3,562
Kullanıcılar
5,041
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst