Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobil ön satış fiyatı ne kadar olacak?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Değerli okurlarımız bu gün size yerliotomobil.org sitesi olarak Yerli otomobil ön satış fiyatı ne kadar olacak? ön sipariş sayısı kaç oldu? onun bilgisini paylaşacağız. Hemen herkesin merak ettiği ön siparişe açılacak olan yerli otomobil fiyatı hakkında detaylar paylaşacağız.

Yerli otomobil TOGG ön satış fiyatı ne kadar olacak?​

Yerli otomobili bekleyenler için bu gün güzel bir gelişme sizlere anlatacağız. Evet belirlenen tahmini rakam ne kadar diye bir çok soru yöneltiliyor. Yerliotomobil.org sitesi olarak bu soruyu cevaplayacağız. Şimdi sizlere merak edilen soru olan Yerli otomobil ön satış fiyatı hakkında detayları açıklayacağız.

Değerli okurlarımız belirlenen yerli otomobil ön satış fiyatı 30 ile 40 bin TL olacağı söyleniyor. Otomobil çıkmadan toplanacak bu kaynak fabrika ve diğer masraflarda destek olarak kullanılacak. Yani bu otomobil üretilene kadar maddi destek amaçlı bu kaynak da kullanılacak.

Ön sipariş sayısı kaç oldu?​

Ön sipariş fiyatı kadar bu sayının kaç olacağı da önem arz etmekteydi. Yeterli sayı bulundu mu yada yerli otomobil için kaç kişi ön sipariş te bulundu bu konuyu da merak edenlere cevapları araştırdık. Şimdi gelelim ön sipariş sayısı kaç oldu? Bu sorunun cevabına.

Yerli otomobil için ön sipariş sayısı tam olarak 175 Bin kişi oldu. Yerli otomobilin Bursa da üretilecek konusunun netleşmesinden sonra bu konu da merak konusu idi. Bu konuyu da sizler için araştırdık. Yerli otomobil ön satış fiyatı ne kadar olacak?

Ve Yerli otomobil için ön sipariş sayısı kaç oldu bu sorulara cevap verdik. Yazımızı beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın.

Yerli otomobil ön satış fiyatı ne kadar olacak?
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,074
Kullanıcılar
10,089
Son üye
Karşıbalı
Üst