TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobil için faizsiz kredi imkanı sağlanmalı

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,114
Tepkime puanı
225
Yerli otomobil için faizsiz kredi imkanı sağlanmalı hem de bu arabaları alacak imkana yeten hatta 500 bin tl tl kadar kredi imkanı sunulmalıdır. Diyerek sözlerime başlıyorum.

Yerli otomobil için faizsiz kredi imkanı sağlanmalı​

Ben yerli otomobil için faizsiz kredi uygulamasının da başlatılmasını konu alan bu yazıyı kaleme aldım. Gerçekten Tanıtımı gerçekleşen TOGG yerli otomobili için söylenen rakamlar herkesin alım gücünü zorlayan rakamlar oldu. Bende bunun için TOGG yetkililerine ve Devlet büyüklerine ayrıca banka yönetimine ithafen bu yazıyı kaleme almak istedim.

Mükemmel bir yerli otomobil prototip tanıtımı yaşandıktan sonra maddi imkanı orta ve altında olan kişilerin de almasını düşündüğüm için bu tip gelişmelerde kredi imkanı sunulmalı diye düşünüyorum. Ülkemizde krediler ev ve konut için yapılırken diğer taşıtlar için de yapılırken Yerli otomobilimiz için de yapılmasını istiyoruz. 2022 den sonra seri üretimi tamamlanacak ve piyasaya satışa sunulacak olan bu otomobili herkes alsın Avrupa'ya ve diğer araçlara bağımlılığımız azalsın diye faizsiz kredi imkanı sağlanmalıdır.

Bunu söylememde ki asıl gaye ise herkes alımı yapabilsin ve ülkemizin dışarıya olan bağımlılığı azalsın diye de belirtmek istedim. Kendi yerli otomobilimizi üretmek muazzam bir gelişme fakat bu otomobili uygun fiyata satmak ayrı bir gelişme diyebilirim. Ayrıca bunu da kendi vatandaşlarımıza da faizsiz kredi imkanı sağlayarak da satmak çok daha güzel bir gelişme olabilir.

Çünkü bu sayede asgari ücretli bir vatandaşımız da alım gücüne sahip olacaktır. İstediği vadede ve sıfır faiz tutarı ile bu otomobiller satılırsa neredeyse üretimi yetiştiremez hale geliriz. Bunun için de kredi ve sıfır faiz olayı mutlaka olması gerekiyor. Yani başlıkta da dediğim gibi mutlaka ve mutlaka Yerli otomobil için faizsiz kredi imkanı sağlanmalı diye düşünüyorum.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,576
Kullanıcılar
5,227
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst