Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ürettiği Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı! Yakındoğu Üniversitesi bünyesinde kurulan Yerli Otomobil Günsel bu gün test sürüşüne çıktı.

Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı!​

KKTC'de Yakındoğu üniversitesinde bünyesinde kurulan Yerli Otomobil Günsel üretime başladı. Özellikle merak edilen otomobil olan Günsel için bu gün test sürüşüne başlandı. Günsel hatchback üretilen modeli oldu.

Görülen B9 modeli ve J9 modeliyle test sürüşüne çıktı. Şimdi haberimizin detaylarını sizlere video olarak sunuyoruz. Ayrıca Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve Günsel Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, Şu açıklamalarda bulundu. "Günsel'i halkımızla buluşturarak, deneyimlemelerini ve performansını birinci elden görmelerini arzuluyoruz.

Otomobilin performansını merak eden ve bu gururu bizimle paylaşmak isteyen herkesi test sürüşümüze katılmaya davet ediyoruz".
Yerli otomobil GÜNSEL piste çıktı!
Yukarıdaki açıklamaları İrfan Suat Günsel yapmış oldu. Tam gaz üretim hazırlıklarına devam ettiklerini de açıkladı. Şimdilik videoyu sizlere sunuyoruz.

Yerli otomobil GÜNSEL pist içerisinde yazımız dan sonra Günsel hakkında diğer detaylar için sitemizi takipte kalınız.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,060
Son üye
Rüstem Yıldırım
Üst