Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobil filo kiralama işinde büyük tasarruf yaratabilir?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Yerli otomobil filo kiralama işinde kullanılır ise tüm belediyeler olsun büyük şirketler olsun hem yakıttan hem de zamandan tasarruf ederken hem de yerli otomobilimizin satışlarından büyük paya sahip olur.

Yerli araba filo kiralama şirketleri çıkacak olan araçlardan alırsa özellikle de sedan olanından kullanmaya başlarsa şu anda filo kiralama işinde oldukça fazla masraf yapılmakta olduğu için neredeyse 3/1 oranında kar elde edilmiş olur. Ü

Yerli araba filo kiralama işinde büyük tasarruf yapılır mı?​

hemen hemen tüm belediyeler büyük şirketler ve devlet işlerini koşturan firmalar yerli otomobil kullanımını geçerse hem elektrikli olduğu için yakıt tasarrufu, Avrupa arabalarının ithal edilme parası vergi ve benzeri ek kayıplar derken neredeyse 1/3 oranında kar elde edebiliriz. Bunun için devlet destekli yerli ve milli otomobil filo kiralama şirketleri kurulmalı ve vergi muafiyeti getirilmelidir.

Bu işler yapılırsa hem filo şirketi olmuş hem de yerli otomobil öz kaynaklarımızla kullanılmış olur. Yerli otomobil sitesi olarak bizler her zaman yerli ve milli üretimlerimizi desteklemekteyiz. Yerli araba filo kiralama konusundaki makalemizi beğendiyseniz yorum yapmayı ve yerli otomobil sitesi ne destek olmayı unutmayınız.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst