Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli Otomobil Çalıntı mı?

Serdar92

Üye
Merhaba arkadaşlar, bazıları TOGG'un çalıntı olduğunu söylüyorlar. Siz bu kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Tabii ki ben bu söylentilere ihtimal vermiyorum ancak sizin bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ettim. Onlar batıdan gelen her şeyi sorgulamadan kabul ederler ancak söz konusu bizim ülkemiz olunca nedense bir şeyler başaracağımıza inanmazlar.

Kendileri Türk oldukları ve bu vatanda yaşadıkları halde milli ve yerli ürünlerimizi, ülkemizin başarılarını yok sayar ve onlara işte "çalıntı" vs. gibi kılıf uydurmaya çalışırlar. Gerçekten bu tutumun nedenini anlayamıyorum. Tasarım belki yurtdışına yaptırılmıştır ve satın alınmıştır benzerlikler olabilir bu doğal değil mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kaç kere yazıldı çizildi bu konular ağzı olan konuşuyor işte arkadaşlar kendi milletini çekemeyen garip insanlar var kendini Türk gibi hissetmeyen ve başka milletlere duyduğu sempati, onu Türkiye'nin başarılarını takdir etmekten alıkoyan insanlar maalesef ki var kim ne derse desin TOGG bizim milli ve yerli projemizdir, yerli otomobilimiz ülkemizin otomotiv sektöründe ulaştığı başarının en büyük kanıtıdır

ADMİN

Admin
Yönetici
Ben bu konuya katılmıyorum Keza çalıntı mı diyecek olursak her firma her modelini baz aldığı otomobil oluyor. Buna benzer olunca çalıntı mı oluyor? Ortada o kadar birbirine benzeyen otomobil var ki komple çalıntı o zaman

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,994
Son üye
receps53