Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobil 2020 yılı faaliyetleri neler olacak?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Yerli otomobil 2020 yılı faaliyetleri neler olacak? Nasıl geçecek ve yerli otomobil TOGG için ne faaliyetler yapılacak bunları sizlere anlatacağız. Yerli otomobil sitesi olarak 2020 yılı brifingi vereceğiz desek yeridir.

Yerli otomobil 2020 yılı faaliyetleri neler olacak?​

Elektrikli yerli otomobil TOGG için 2020 yılı çok önemli geçecek diyebiliriz. Çünkü pazar araştırması fabrika kurulumu ve benzeri reel adımlar bu yılda gerçekleşecek. Bizler de bu yılda yapılacak en önemli adımları sizlerle paylaşacağız.

Çünkü 2022 de prototip aşamadan reel aşamaya geçileceği için 2020 ve 2021 yılı hayati önem kazanıyor. Gelelim yerli otomobil TOGG için 2020 brifinginde neler var bu sorunun cevabına..

Yerli otomobil 2020 yılındaki faaliyetleri neler;​

  • Her detay için gerekli anlaşmalar yapılacak
  • Fabrika kurulumu gerçekleşecek (mayıs)
  • Tasarım ve motor sistemleri netleşecek
  • Markaya isim bulunacak
  • Fabrika bant sistemleri yerleşecek
  • Elektrik istasyonları kurulacak
  • Fuar ve teknoloji seminerlerinde sergilenecek
  • Tüm anlaşmalar ve şirketler belirlenecek.
  • Fiyat ürün ve pazar analizi yapılacak.
Tüm yukarda saydıklarımız 2020 yılında yerli otomobil için yapılacak olan faaliyetlerdir. Fabrika erken kurulursa da testler için sınırlı sayıda üretim yapılacak ve bu araçlar testler için kullanılacak. Ülkemizde heyecanla beklenen Elektrikli yerli otomobil TOGG için 2020 faaliyetleri bu şekilde olacaktır.

Ayrıca analizciler de 2020 yılını elektrikli otomobiller yılı olacağını belirtmiş. Bizde bu ön görülen en kısa sürede karlı çıkmalıyız. Çünkü yerli otomobil ile biz de bu yıla dahil olarak geri kaldığımız otomotiv alanında paya sahip olmalıyız. İlk aşamada zor olsa da satışlarınızı yaparak bu piyasadaki pastadan pay almalıyız. Bu arada sizlere öneri yazı olarak da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin de yerli otomobil çalışması olan Günsel yerli otomobil adlı yazımızı okuyabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,074
Kullanıcılar
10,089
Son üye
Karşıbalı
Üst