Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli Firma Yeni Özellik Togg Cüzdan’ı Duyurdu! Togg Cüzdan Nedir?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,249
Tepkime puanı
261
Teknolojinin gelişmesi, tüketici alışkanlıklarının değişmesi ve diğer yan faktörlerden ötürü otomotiv sektörü de bir dönüşümün içerisine girdi. Özellikle döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen yukarı yönlü hareketlerin yedek parça maliyetlerini arttırması, çip krizinin halen devam ediyor oluşu ve ülke yönetimleri tarafından açıklanan karbon emisyonunu düşürme kararları, otomotiv sektöründe üretilen araçlarda da değişikliğe gidilmesini sağladı.

Bir süredir özellikle bilinen ünlü markalardan gelen elektrikli otomobil tasarımı haberleri ile otomotiv sektöründe yaşanan değişim gözler önüne serilirken yeni otomobillerin fiyatlarının diğer araç gruplarına göre daha üst seviyelerde olması, tüketicileri başta endişelendiren konulardan birisi oldu. Ancak Rusya- Ukrayna savaşının başlaması ile birlikte tarihi seviyelere ulaşan akaryakıt fiyatları göz önünde tutulduğunda elektrikli otomobile sahip olmanın uzun vadede daha mantıklı bir karar olduğunu görmeye başlayan tüketiciler, son elektrikli otomobil haberlerini yakından takip etmeye başladı.

Son dönemlerde hem bilindik hem de sektöre yeni dahil olan firmalardan elektrikli otomobil tasarımı haberleri gelmeye devam ederken Türkiye’nin uzun süredir hazırlığı içerisinde olduğu yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg hem yerli hem de yabancı basında sık sık gündeme gelmeye başladı. Togg’un seri üretimine günler kala firmanın yeni bir özellik üzerinde de çalıştığı konusu gündeme ilk sıradan giriş yaparken “Togg Cüzdan” isimli yeni hizmetin içeriği de araştırılmaya başlandı.

Togg Cüzdan Duyuruldu!

Togg Cüzdan Duyuruldu!
Uzun süredir hazırlıkları süren ve 29 Ekim tarihinde resmen açılacak olan Gemlik Fabrikası ile birlikte seri üretimine geçilecek olan yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg, pazarda heyecanın artmasını sağladı. Togg’un üretimi için geri sayım devam ederken firmanın bir yeni özellik için daha çalışmaya başlamış olduğu bilgisi kaydedildi.

Togg Cüzdan isimli yeni özelliğin ayrıntıları da kamuoyu ile paylaşıldı. Her fırsatta yalnızca bir araç üretim firması olmadığının altını çizen Togg, bu kapsamda yeni özellikler ve hizmetler geliştirmeye de devam ediyor. Son olarak Togg Cüzdan özelliği için Paycell ile iş birliği içerisine giren firma, bu özellik sayesinde seyir halinde iken dahi Togg’un anlaşmalı olduğu servis, hizmet ve ürünlerin satın alınmasını sağlayacak. Ayrıca bu özellik sayesinde şarj istasyonlarına, araçtan inmeden ödeme yapmak mümkün olacak.

İMAS Başkanı Konuştu!

Togg’un yeni özelliği Togg Cüzdan hakkında önemli açıklamalarda bulunan İstanbul Motorlu Araç Satıcıları Derneği (İMAS) Başkanı Hayrettin Ertemel, şu ifadeleri kullandı: “Heyecan ile beklediğimiz ve çıkışına artık günler kalmış olan yerli otomobilimiz Togg’un ger geçen güne inovatif ve yeni projeler ile desteklendiğini öğreniyoruz.

Paycell ile gidilecek olan iş birliği aracılığı ile eklenecek olan yeni mobilite çözümler, Togg’un otomobil özelliklerinin dışında sahip olduğu yenilikçi fikirler sayesinde de günlük hayatı kolaylaştıracağını görüyoruz. Bu avantajlar sayesinde Togg, geleceğin teknolojisinin belirlenmesinde öncü olacak.”
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,457
Mesajlar
5,047
Kullanıcılar
9,981
Son üye
yafess
Üst