Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli elektrikli otomobil fiyatları


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Yerli elektrikli otomobil fiyatları ne kadar olacak? Yerli elektrikli araba fiyatları ortalama ne kadar belirlenecek bu gün sizlere onu anlatacağım. Yerli otomobilimiz TOGG tanıtıldıktan sonra ilgiyi üzerine toplayarak şimdi de fiyatı hakkında konuşulmaya başlandı.

Yerli elektrikli otomobil TOGG fiyatları tahmini ne kadar olacak?​

Bu gün sizlere tahmini Yerli elektrikli araba fiyatları hakkında rakamlar vereceğim. Yepyeni bir dizayn ve görünümde çıkan ve herkesin beğenisini toplayan yerli otomobil TOGG iki ayrı araç ile tanıtım gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı ve test sürüşünü yaptığı yerli arabamızdan şimdilik iki adet görücüye çıktı. Bu iki araç da baya bir ilgi odağı olmayı başardı.

Yerli elektrikli otomobil fiyatları açıklaması için de bu iki aracın ayrı ayrı fiyatını sizlere tahmini olarak sunmak istedim. Öncelikle bir detay vererek bu rakamları açıklamak istiyorum. Özellikle de yerli otomobil için söylenen bir kaç detay bize fiyat hakkında ipucu verecektir.

Yerli elektrikli araba TOGG rekabetçi fiyata sahip olacak!!​

Tanıtım gerçekleşirken piyasaya çıkacak olan yerli elektrikli araba TOGG için "rekabetçi bir şekilde piyasaya girecek", " Avrupaya ihracatı yapılacak" denildi. Bu iki sözden yola çıkarak bir var sayımda ve rakam tahmininde bulunacağım. Bu sözlerden çıkaracağımız sonuç ise şu yönde olacak. Yani rekabet ve ihracat kelimelerini yan yana getirirsek eğer" elektrikli yerli otomobilimiz çok da ucuz olmayacak" sonucunu çıkarıyoruz.

Yani rekabetçi derken de kendi klasmanında veya segmentindeki diğer araçlara oranla iyileştirilmiş bir fiyat belirlenebilir. Sizlere bunu anlattıktan sonra da gelelim Yerli elektrikli araba fiyatları ne kadar olacak? bu sorunun cevabına; Ayrı ayrı modeller için yerli otomobil fiyatları şu şekilde olacak! (Tahmini)
Yerli elektrikli otomobil fiyatları
SUV için tahmini fiyat: 250 - 300 Bin TL
Yerli elektrikli otomobil fiyatları
Sedan için tahmini fiyat: 150-190 Bin TL Not: 2022 ye kadar enflasyon bu denli yükselmeye devam ederse de +30 Bin TL eklenecektir. Fiyat aralıklarında olacağını tahmin ediyorum. Gerçekten de bu fiyatlar şu anda gayet iyi fiyatlar diyebilirim. Fakat şu an otomobil fiyatları zaten yüksek olduğu için bu fiyatları belirledik.

Aynı aracın farklı markalar da ki serileri SUV model için 350 - 400 Bin TL olurken Sedan modelleri ise 200-230 Bin TL civarında diyebilirim. Yani yerli otomobil için tahmini belirlediğimiz rakamlar diğer araçlara göre gayet uygun desek yeridir. Yerli elektrikli araba fiyatları ortalama ne kadar belirlendi? Yerli elektrikli otomobil fiyatları ne kadar olacak? sizlere cevaplamış olduk.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,103
Son üye
josesulo
Üst