Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yeni Skoda Kodiaq 2022 Mart Ayı Fiyatları Güncellendi!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,260
Tepkime puanı
263
Geride bıraktığımız yıl içerisinde döviz kurlarında ve altın piyasasında gözlenen ani yükselişler, otomotiv sektörünü direkt olarak etkiledi. Piyasaların durumunu göz önünde bulunduran sektör yöneticileri hem mevcut araç modellerine hem de yeni çıkaracak oldukları araç modellerine yüksek oranlı zamların yapılmasına sebep oldu.

Yeni dönemde piyasaya yapılan müdahalelerden sonra belirli bir seviyeye kadar gerileyen ekonomi piyasaları, araç satın alacak olan sürücülerin yapılan otomobil araçları zamlarının geri alınması konusunda umutlanmalarına sebep oldu. Ancak yeni dönemde çeşitli siyasi faktörler çerçevesinde piyasaların yükselişlerini sürdürmesi ve pandemi temelli çip krizinin ortaya çıkması indirim beklentilerinin karşılanamamasına yol açtı.

Otomotiv sektörüne yansıyan tüm bu olumsuz durumlar neticesinde hem ülkemizde hem dünya genelinde en çok tercih edilen araç markalarından olan Skoda’nın yeni dönem Kodiaq modelinin fiyatları merak edilmeye başlandı. Otomotiv firması, Kodiaq modeline yönelik mart ayı fiyat listesini açıkladı.

Skoda Kodiaq Fiyatları Yükseltiyor!

Skoda Kodiaq Fiyatları Yükseltiyor!
Yapılan otomotiv sektörü araştırmalarına göre hem ekonomik hem de siyasi faktörler çerçevesinde yükselişe geçen piyasaların ve yeni dönemde ortaya çıkan tedarik problemlerinin, araç fiyatlarını daha da yükselteceği bilgisi kaydedildi. Bu kapsamda Skoda’nın Kodiaq modelinde de artışlar gözleneceği ve bazı versiyonlarında satış fiyatının 2 milyona kadar ulaşacağı tahmin ediliyor.

Skoda Mart Ayı Fiyat Listesini Güncelledi!

Ülkemizde ve diğer dünya ülkelerinde hem araç tasarımları hem de araç performansları sayesinde en çok tercih edilen markalarından biri olan Skoda, mart ayı fiyat listesini güncelledi. Skoda’nın Kodiaq modeline yaptığı yeni dönem zamları gözlerden kaçmadı.

Skoda Kodiaq Mart Ayı Satış Fiyatları

Skoda’nın resmi internet sitesinde yayınlanmış olan fiyat listesine göre Kodiaq 2022 fiyatları şu şekilde belirlendi:
  • 2.0 TSI 245 PS DSG 4x4 RS: 1.874.900 TL
  • 1.5 TSI ACT 150 PS DSG L&K Crystal: 1.228.900 TL
  • 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Prestige: 1.079.900 TL
  • 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Sportline: 1.099.400 TL
  • 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Premium: 936.900 TL
  • 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elite: 824.900 TL
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,463
Mesajlar
5,062
Kullanıcılar
10,046
Son üye
Sevgül Dağlı
Üst