TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yeni Maserati Levante Hibrit ile tanışın!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,114
Tepkime puanı
225
Bu beklediğimiz elektrikli Maserati olması imkansız, üzgünüz. Muhtemelen Yeni Maserati Levante , önümüzdeki birkaç yıl içinde ülkelerden birisine ulaşacağından emin olduğumuz, Hibrit araçlar içerisinde yerini alacak. Yeni Maserati Levante Hibrit ile tanışın! Her neyse sözlerimizin detaylarını aktaracak olursak eğer, bu Yeni Levante Hibrit - Maserati'nin (şimdilik) hafifçe güncellenmiş bir görünüme ve yakın zamanda tanıtılan Hibrit'den güç aktarım mekanizmasına sahip tek SUV' otomobili olacak. Bu model 330 beygir ve 332 tork için 48V hafif hibrit sistemle birleştirilmiş bir Alfa Romeo kaynaklı 2.0 litrelik dört silindirli turboşarjlı benzinli motor olacağı biliniyor.
Yeni Maserati Levante Hibrit ile tanışın
Düşük devirlerde turbo için dolduran bir eBooster ve alternatör olarak işlev gören bir kayışlı marş jeneratöründen oluşan hibrit sistem ile elektrik motoru olmayan bir model oldu. Maserati, dört silindirli aracın V6 motordan 24 kg daha hafif olduğunu, ancak hafif hibrit desteğinin aynı his ve performansı sunduğu söyleniyor.
Ghibli'den farklı olarak Yeni Maserati Levante Hibrit dört tekerlekten çekişlidir, ancak torkun yüzde 100'ü arka tekerleklere gönderilebilir ve gerektiğinde yüzde 50'si önde kullanılabilir. 0-62mph sprint 6.0 saniyede çıkabilen ve V6 ile karşılaştırıldığında emisyonlarda yüzde 20'lik bir düşüş olduğu iddia edilmektedir. Yeni Maserati Levante Hibrit 'in herhangi bir yapay ses geliştirmesine sahip olmadığını belirtmek gerekiyor.
Yeni Maserati Levante Hibrit ile tanışın
2021 için hafif makyaj, beraberinde yeni bir ızgara, yeni bumerang arka lambalar ve 8,4 inç ekrana sahip yeni bir bilgi-eğlence sistemi getiriyor. Ayrıca bol miktarda krom içeren yeni bir GT donanımı da var. Ayrıca yeni Hibrit modellerinde ise mavi vurgular ve dikişler alacak.
 

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,576
Kullanıcılar
5,227
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst