Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yeni Citroen e-Berlingo detaylarına göz atın!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,249
Tepkime puanı
261
Yeni Citroen e-Berlingo ve tamamen imzalamadan önce bazı rakamlar: 100kW elektrik motoru (eski dilde 134bg), 83mph maksimum hıza ve 170 millik bir menzile sahip olarak geliyor.

Yeni Citroen e-Berlingo detaylarına göz atın!​

Evet, pencereleri ve koltukları olan bir minibüs ama aynı zamanda PSA'nın 2025 yılına kadar tüm serisini tamamen elektrikli hale getirme hedefi doğrultusunda elektrikli hale getirilecek en yeni Citroen modelidir.

E-Berlingo'nun 50kWh pil paketi sıfırdan şarj edilebilir. 100kW hızlı şarj cihazıyla 30 dakikada yüzde 80, 7,4kW duvar kutusu kullanılarak yedi buçuk saatte tam olarak şarj edilebilir.

Citroen e-Berlingo 'nun pil takımını zeminin altına monte etti, bu da yanmalı motorlu modelle aynı etkileyici taşıma kapasitesini koruduğu anlamına geliyor. Alıcılar, iki gövde stili seçeneğine sahiptir: 4,4 m'lik kısa versiyon veya 4,75 m'lik daha uzun versiyon, aynı zamanda üçüncü bir çıkarılabilir koltuk sırası da içerir.
Yeni Citroen e-Berlingo detaylarına göz atın!
Motorun yanı sıra, bu Citroen e-Berlingo 'yu benzinli modelden ayırmakta zorlanacaksınız. Dışarıda, ızgara ve bagaj kapağında yazı, artı anodize mavi ön tampon ekleri ve Airbumps bulunurken, içeride yeni bir üç aşamalı sürüş modu seçicisi ve pil durumunu ve şarj seviyesini gösteren revize edilmiş bir bilgi-eğlence sistemi var.


Bu üç sürüş modu, günlük sürüş için gücü 80kW ile sınırlayan Normal, gücü 60kW ile sınırlayan ve enerjiyi korumak için ısıtma ve klimayı azaltan Eco ve maksimum eğlence için bataryanın tam 100kW olmasını sağlayan Power'ı içerir. Bu, DS 3 e-tense'de bulacağınız kurulumun aynısı, sadece etrafta dolaşmak için çok daha kutsayıcı bir şekle sahip.

Size başka ne söyleyebiliriz? Şarj ve menzil seviyelerini bir uygulama ile kontrol edebilir, ayrıca soğuk günlerde kabin sıcaklığını önceden ayarlayabilirsiniz. Citroën henüz fiyatlarını açıklamadı, ancak 2021'in ikinci yarısında satışa çıkacağını biliyoruz.

Yeni Citroen e-Berlingo iç dizaynı​

Yeni Citroen e-Berlingo detaylarına göz atın!
Yeni Citroen e-Berlingo detaylarına göz atın!
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,457
Mesajlar
5,045
Kullanıcılar
9,961
Son üye
YakupDincer
Üst