TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Xiaomi elektrikli otomobil için ilk açıklama geldi

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,108
Tepkime puanı
225
Telefon üreticisi ve elektronik devi Xiaomi elektrikli otomobil için ilk açıklamada bulundu. Bir kaç gündür elektrik otomobil üreteceğinin haberleri yapılıyordu. Bu gün şirket açıklamada bulundu. Xiaomi Elektrikli araç üretecek mi? Bu soru şu anda merak edilen bir konu haline geldi. Gelelim şimdi Xiaomi elektrikli otomobil açıklamasında nelere değindi? Bunları sizlerle paylaşıyoruz. Şirketin kurucusu Lei Jun'un açıklaması şu şekilde; Xiaomi firması olarak, Xiaomi elektrikli araç gündemimizde yoktur. Herhangi bir resmi elektrikli otomobil için projemiz bulunmamaktadır. İlerleyen zaman da ne olur bunun cevabını da ancak bekleyerek görebiliriz. Dedi.
Xiaomi elektrikli otomobil ve elektrikli araç
Xiaomi firması için elektrikli otomobil üreteceği haberleri ilk olarak da 2014 yılında ortaya atılmıştı. Fakat bu günler de de bu iddia ortaya atıldı. Henüz böyle bir proje olmadığını söyleyen Lei Jun' bu iddiaların önünü de kesin bir dille kapatmadı.
Açıklamalarından çıkardığımız şey şu oldu. Henüz bir prototip filan ortaya çıkarmadık. Proje olabilir ama henüz net bir şey söyleyemeyiz, demiş oldu. Burada da xiaomi elektrikli araç kapısını da açık bırakmış oldu. Bu yazımızda sizlere Telefon üreticisi ve elektronik devi Xiaomi firması elektrikli otomobil için ilk açıklamada bulundu bunun cevabını ve Xiaomi elektrikli araç üretecek mi? Bu haberin detaylarını paylaştık.
 

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,920
Mesajlar
3,562
Kullanıcılar
5,041
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst