Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Sağlamlığı ve iç dizaynı ile kendinden söz ettiren Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak. Bu kararını çevreci ve sürdürülebilir enerji ye geçiş evresinde güzel bir karar olduğunu açıkladı. Şimdi detayları sizler için hazırladık. Yazımızı okumaya devam ediniz.

Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak!​

Zaten elektrikli otomobillere geçişin doğa ve çevre için önemli olduğunu bilen marka bunlara ilave deri kullanımını bitereceğini açıkladı. Bunun sebebi de zaten doğa ve çevre için Elektrikli otomobillere dönüşüm gerçekleşirken bizler de hayvanlar için yeni bir strateji belirledi. Aracın koltukları dahil iç dizaynı için deri kullanmayacaklarını duyurdu.
Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak!
Marka öncelikle elektrikli olarak üreteceği C40 Recharge modelinden başlayarak tüm modellerinde bu kurala uyacak. Artık marka araç iç dizaynında ve koltuklarında deri kullanmayacak. Volvo deri koltuk döşemelerini kullanmayacak. Ayrıca Volvo 2030 yılına kadar ise deri koltuklara alternatif olabilecek sürdürülebilir ürün geliştirmeyi planlıyor. Volvo deri koltukları kullanmama kararını bizler de yerinde buluyoruz. Marka bu sayede yeni çıkardığı modellerin tekrar dönüştürülebilir olmasını hedefliyor. Volvo hem sağlamlık hem de fren konusunda başarılı işlere adım atan markadır. Bu gelişme de markanın kendi imajını daha da ileri götürecektir.
Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak!
Volvo hayvanlar hakkında önemli derecede iyi bir adım atmış oldu. Marka elektrikli otomobil modellerinde deri kullanmama kararını 2030 da ise tam olarak uygulamış ve geri dönüştürülebilir bio-tabanlı ürüne geçmiş olacak. Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak! başlıklı haberimizin detaylarında yer alan araçlarda deri kullanımını nasıl buluyorsunuz? Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.
 

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst